۲۰ تیر ۱۴۰۳، ۱۵:۱۷
کد خبرنگار: 2785
کد خبر: 85535539
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

دبیر فدراسیون کاراته: حفظ قهرمانی بسیار دشوارتر از کسب آن است

زنجان - ایرنا - دبیر فدراسیون کاراته گفت: رسیدن یک ورزشکار به قهرمانی فرآیند بسیار سختی دارد اما حفظ آن به مراتب دشوارتر است.

به گزارش خبرنگار ایرنا، ذبیح الله پورشیب روز چهارشنبه در مجمع انتخاباتی هیات کاراته استان زنجان، افزود:ارزش دادن به مربیان انگیزه کاری آنان را افزایش می دهد و به درخشش بیشتر کاراته کاها و افتخارآفرینی آنها برای کشور منجر می شود.

وی با بیان اینکه موفقیت و درخشش یک کاراته کا به تحرک بیشتر در این رشته ورزشی منجر می شود، گفت: اخلاق مداری در کاراته بر قهرمانی اولویت دارد که به این موضوع باید توجه لازم را داشت.

این مسوول با بیان اینکه همدلی و همکاری بین جامعه کاراته به تحقق برنامه ها کمک می کند، گفت: بهره گیری از تمامی ظرفیت های این رشته بسیار اهمیت دارد که خوشبختانه زنجان در این رشته ورزشی بسیار غنی است.

پورشیب به تجربه بالای رئیس جدید هیات کاراته استان اشاره کرد و گفت: امیدواریم رئیس جدید هیات با بهره گیری از این مولفه مهم بتواند هرچه سریعتر هیات کاراته استان را به مقصد برساند.

وی با بیان اینکه این استان قهرمانان نام آوری را در رشته کاراته به جامعه معرفی کرده است، گفت: پیشکسوتان این رشته سرمایه های ورزش کشور محسوب می شوند و باید از تجارب آنان به نحو مطلوب استفاده کرد.

پورشیب با بیان اینکه عملکرد کاراته زنجان در سال های اخیر همواره زبانزد بوده است، اضافه کرد: این رشته ورزشی باید بیش از گذشته در استان گسترش یابد که این مهم با برنامه ریزی هدفمند امکانپذیر است.

دبیر فدراسیون کاراته به فعالیت کمیته استعدادیابی اشاره کرد و گفت: فعال شدن کمیته استعدادیابی برای پشتوانه سازی کاراته در استان مد نظر قرار گیرد.

دبیر فدراسیون کاراته: حفظ قهرمانی بسیار دشوارتر از کسب آن است

مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان نیز در این جلسه با بیان اینکه زنجان پیش از این قهرمانان نام آوری را در رشته کاراته معرفی کرده است، گفت: این استان در رشته کاراته بسیار غنی است و باید بیش از گذشته در آن سرمایه گذاری کرد.

جواد بازرگان با بیان اینکه یک بازوی هیات کاراته، فدراسیون و بازوی دیگر اداره کل ورزش و جوانان استان است، گفت: باید با همکاری هم کارها را به پیش ببریم.

این مسوول با بیان اینکه باشگاه های کاراته زیادی در سطح استان فعالیت می کنند، گفت: این موضوع نشانگر ظرفیت ها و استعدادهای این رشته ورزشی در استان است.

وی با بیان اینکه وجود اختلافات در هر هیاتی مانع رسیدن به موفقیت و اجرای برنامه های آن می شود، اظهار داشت: از هیات رئیسه و مجموعه مدیریتی این هیات انتظار می رود با همدلی و یکدلی از ظرفیت های این حوزه نهایت استفاده را داشته باشند.

در این مجمع، اکبر نوروزی با کسب ۱۵ رای از مجمع به مدت چهار سال به عنوان رئیس هیات کاراته استان زنجان انتخاب شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha