ادارات سیستان و بلوچستان امروز و فردا ساعت ۱۱ تعطیل می‌شود

زاهدان - ایرنا - معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری سیستان و بلوچستان گفت: ادارات و دستگاه‌های اجرایی این استان امروز و فردا (چهارشنبه و پنجشنبه) ساعت ۱۱ تعطیل می‌شوند.

عباسعلی ارجمندی روز چهارشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا از تغییر ساعت کاری ادارات و دستگاه‌های اجرایی سیستان و بلوچستان خبر داد و افزود: با توجه به گرمای بیش از حد هوا در این ایام و به جهت مدیریت مصرف بهینه برق، فعالیت تمامی دستگاه‌های اجرایی، ادارات و بانک‌های استان به جز مراکز خدمات رسان، مراکز بهداشتی و درمانی و مراکز آموزشی در بازه زمانی برگزاری کنکور، در روزهای چهارشنبه و پنج شنبه ۲۰ و ۲۱ تیرماه ۱۴۰۳ از ساعت ۶ آغاز و با ۲ ساعت زودتر راس ساعت ۱۱ تعطیل خواهند شد.

وی تاکید کرد: در پی این تغییر ساعت کاهش ساعت کاری از طریق دورکاری جبران خواهد شد.

افزایش سرعت بادهای ۱۲۰ روزه در شمال سیستان و بلوچستان

مدیرکل هواشناسی سیستان و بلوچستان با اشاره به صدور هشدار سطح نارنجی هواشناسی؛ از شدت گرفتن سرعت بادهای ۱۲۰ روزه در شمال این استان خبر داد.

محسن حیدری اظهار کرد: از صبح چهارشنبه تا جمعه ۲۲ تیرماه وزش باد شدید، گرد و خاک و برخی نقاط توفان گرد و خاک برای مناطق شمالی سیستان و بلوچستان پیش‌بینی می‌شود.

وی ادامه داد: در این مدت احتمال افزایش غبار برای زاهدان و مناطق شرقی سیستان و بلوچستان همراه با وزش باد نسبتاً شدید وجود دارد.

مدیرکل هواشناسی سیستان و بلوچستان تاکید کرد: شهروندان به نکات بهداشتی و استفاده از ماسک در زمان غبار آلود شدن هوا توجه و از ترددهای غیر ضروری در فضای باز در زمان غبار آلود شدن هوا خودداری کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha