کرمانشاه میزبان سومین مرحله اردوی تیم ملی سپک‌تاکرای بانوان است

کرمانشاه - ایرنا - سومین مرحله اردوی انتخابی تیم ملی سپک‌تاکرای بانوان ایران به منظور شرکت در رقابت‌های قهرمانی جهان به میزبانی شهر کرمانشاه در حال برگزاری است.

مدیر تیم‌های ملی سپک تاکرای ایران روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: اردوی تیم ملی سپک تاکرای بانوان که جنبه انتخابی برای حضور در مسابقات قهرمانی جهان در تایلند به شمار می رود از روز شانزدهم تیرماه در کمپ تیم ملی سپک تاکرای بانوان در مجموعه ورزشی کوثر کرمانشاه آغاز و تا بیست و سوم تیرماه ادامه خواهد داشت.

رضا رستمی اضافه کرد: در این اردو ۱۰ نفر از بانوان از استان های مختلف ( ۲ نفر کرمان، یک نفر اصفهان، ۲ نفر مرکزی ، یک نفر خراسان رضوی و چهار نفر کرمانشاه ) حضور دارند که در سالن اختصاصی این مجموعه که تنها سالن اختصاصی سپک تاکرای بانوان در کشور به شمار می رود و در کمپ تیم های ملی قرار دارد، حضور دارند.

وی افزود: از استان کرمانشاه فاطمه احمدی، هدیه احمدی، نازنین غزلی و رویا ابراهیمی به عنوان بازیکن و صبا یوسفی به عنوان مدیر اجرایی در این اردو حضور دارند.

مدیر تیم های ملی سپک تاکرای ایران با بیان اینکه این اردوها تا زمان اعزام تیم در شهریورماه امسال تداوم خواهد داشت گفت: مرحله نخست این اردو نیز با خضور ۳۵ بازیکن ۱۳ اردیبهشت ماه به میزبانی کرمانشاه برگزار شد.

کرمانشاه میزبان سومین مرحله اردوی تیم ملی سپک‌تاکرای بانوان است

رییس انجمن سپک تاکرای استان کرمانشاه در ادامه افزود: کادر فنی تیم ملی را نرگس یوسفی به عنوان سرپرست، صبا یوسفی به عنوان مدیر اجرایی ، بهناز احمدنیا به عنوان مربی و نرگس پاپی به عنوان کمک مربی تشکیل می دهند.

وی یادآور شد: باتوجه به اینکه مجموعه ورزشی کوثر مجموعه ای ویژه بانوان است و تمام امکانات و تجهیزات لازم در آن برای برگزاری یک اردوی مطلوب وجود دارد، این مجموعه در ایران برای برگزاری اردوی تیم ملی سپک تاکرا انتخاب شده است.

به گزارش ایرنا، مسابقات سپک تاکرای قهرمانی جهان در رشته بانوان شهریورماه امسال به میزبانی شهر کورات تایلند برگزار می شود، تیم ملی سپک تاکرای بانوان ایران در دوره قبل این مسابقات به مقام سوم دست پیدا کرده بود.

سپک تاکرا ورزشی شبیه والیبال است که به‌ جای دست از پا برای گذراندن توپ از تور استفاده می‌شود. این بازی از ورزش‌های بومی جنوب شرق آسیا است و در تایلند، مالزی، لائوس و اندونزی دارای محبوبیت است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha