زمان آغاز عملیات اجرایی طرح‌های آب و برق‌رسانی به مجتمع بندری نگین اعلام شد

بوشهر-ایرنا- مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: عملیات اجرایی طرح‌های آب و برق‌رسانی به مجتمع بندری نگین در نیمه دوم امسال عملیاتی می‌شود.

به گزارش خبرنگار ایرنا، محمد شکیبی نسب سه‌شنبه شب در نشست با ناظر گمرکات استان و مدیرکل گمرک بوشهر اظهار کرد: با نگاه مثبت سازمان بنادر و دریانوردی در سال گذشته چهار هزار میلیارد ریال اعتبار به طرح‌های برق‌رسانی مجتمع بندری نگین اختصاص یافته و مجوز اجرا طرح آبرسانی نیز امسال صادر شده است.

وی بیان کرد: یکی از اقدام‌های مهم انجام شده در چند مدت اخیر استقرار نمایندگی ستاد نظارت گمرکات استان بوشهر در مجتمع بندری نگین است که سبب تسهیل امور شده است.

مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر تصریح کرد: اقدام‌های زیرساختی در مجتمع بندری نگین به نحو مطلوبی در حال اجرا است و جاده دسترسی این مجتمع در نیمه دوم امسال بهره‌برداری می‌رسد.

شکیبی نسب ادامه داد: اداره کل بنادر و دریانوردی و ستاد نظارت گمرکات استان بوشهر رسالتی مشترک برای خدمت‌رسانی به فعالان اقتصادی دارند که تعامل و هم اندیشی به موفقیت بیشتر در این حوزه منجر می‌شود.

بیشتر بخوانید

مجتمع بندری نگین بوشهر در مسیر رونق قرار گرفت

مجتمع بندری نگین بوشهر قابلیتی مهم برای سرمایه گذاران بخش خصوصی دارد

۲۴ هزار میلیارد ریال در مجتمع بندری نگین بوشهر سرمایه‌گذاری می‌شود

ناظر گمرکات و مدیرکل گمرک بوشهر نیز گفت: این مجموعه در جهت پیشبرد فعالیت بخش خصوصی و بویژه تجار و بازرگانان آماده هرگونه همکاری با اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر است.

علی سلیمانی افزود: تعامل بین دستگاهی و برگزاری مستمر نشست‌های هم اندیشی بدون تردید فرصتی ارزشمند برای گره گشایی از مسائل و مشکلات بخش خصوصی است.

وی اظهار کرد: در خصوص مجتمع بندری نگین به عنوان ظرفیتی جدید برای توسعه فعالیت های بندری در بوشهر نیز تلاش می‌شود به روند رونق این مجتمع بندری کمک شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha