۳۶ خودروی وارداتی در سامانه یکپارچه عرضه شد

 تهران- ایرنا- سامانه یکپارچه عرضه خودروهای وارداتی در اطلاعیه‌ای از عرضه ۳۶ خودروی وارداتی در این سامانه خبر داد و اعلام کرد: متقاضیان از امروز (سه‌شنبه ۱۹ تیرماه) تا پایان روز یکشنبه آینده (۲۴ تیرماه) می‌توانند ثبت‌نام کرده و پنج اولویت از سبد محصولات اعلامی را انتخاب کنند.

به گزارش خبرنگار اقتصادی ایرنا، سامانه یکپارچه عرضه خودروهای وارداتی در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: به اطلاع کلیه افراد واجد شرایط در ماده ۴ دستورالعمل تنظیم بازار خودرو سواری (مصوبه جلسه ۵۴۳ شورای رقابت) می‌رساند، از روز سه‌شنبه مورخ ۱۹ تیرماه ۱۴۰۳ تا ساعت ۲۳:۵۹ روز یکشنبه ۲۴ تیرماه ۱۴۰۳ می‌توانند ثبت‌نام انجام داده و پنج اولویت از سبد محصولات اعلامی انتخاب کنند.

متقاضیان باید از روز دوشنبه ۱۸ تیرماه تا ساعت ۱۲:۰۰ روز شنبه ۲۳ تیرماه امسال یکی از حساب‌های خود را فقط نزد شعب بانک‌های واجد شرایط اعلامی در سامانه به نام خودرو وارداتی وکالتی و مبلغ پنج میلیارد ریال مسدود کنند.

آن دسته از متقاضیان سامانه یکپارچه عرضه خودروهای وارداتی که در اسفند ۱۴۰۱ ثبت‌نام کرده‌اند و در سامانه عرضه خودروی وارداتی اولویت دارند؛ تنها در این عرضه اولویت ایشان حفظ و در صورت عدم انتخاب پنج اولویت از سامانه حذف می‌شوند و در عرضه‌های آتی همانند سایر متقاضیان بر اساس شرایط اعلامی باید اقدام کنند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha