پیشکسوت استقلال همچنان روی تخت بیمارستان؛ چینی: از دیالیز خسته شده‌ام/ جراحی سنگینی دارم

تهران- ایرنا- پیشکسوت استقلال که در بستر بیماری قرار دارد، گفت: با توصیه پزشکم، هفته‌ای دو جلسه به انجام دیالیز می‌پردازم تا آماده پیوند کلیه شوم. از دیالیز خسته شده‌ام و برای پیوند کلیه، لحظه‌شماری می‌کنم.

علی چینی پیشکسوت تیم فوتبال استقلال که در بستر بیماری است در گفت‌وگو با ایرنا، اظهار داشت: همچنان شرایط جسمانی خوبی ندارم، در هفته‌های اخیر و بنا به توصیه پزشکم هفته‌ای دو جلسه به انجام دیالیز می‌پردازم. قبل از پیوند کلیه باید این کار را انجام دهم تا تصفیه خونم انجام گرفته و مواد زاید و سموم از خون دفع شود. هر جلسه دیالیز چهار ساعت به طول می‌انجامد. هر جلسه که به بیمارستان می‌روم چهار ساعت زیر دستگاه می‌مانم که بسیار سخت است.

وی افزود: خودتان بهتر از هر کس دیگری می‌دانید که عمل پیوند چقدر سنگین و پر فشار است. من یک بار عمل پیوند را انجام داده‌ام و این برای دومین بار است که چنین پیوندی را قرار است، پشت سر بگذارم. برایم دعا کنید تا زودتر از این شرایط رهایی پیدا کنم.

پیشکسوت استقلال همچنان روی تخت بیمارستان؛ چینی: از دیالیز خسته شده‌ام/ جراحی سنگینی دارم

پیشکسوت استقلال خاطرنشان کرد: منتظر نامه انجمن اهدای عضو ایرانیان هستم که صادر شود. این نامه باید با مجور وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی همراه باشد تا مراحل پیوند کلیه به طور کامل پشت سر گذاشته شود.

چینی تصریح کرد: امیدوارم هر چه زودتر عمل پیوند کلیه انجام شود چرا که روزهای خوبی را سپری نمی‌کنم. واقعا از این شرایط خسته شده‌ام و دعا می‌کنم هر چه سریعتر از این وضعیت خلاص شوم.جا دارد از زحمات دو نفر که در این مدت صادقانه برای بهبودی‌ام تلاش کردند تشکر ویژه‌ای داشته باشم. دکتر اورولوژی (محسن نفر) و جراحم (ناصر سین‌فروش) افرادی هستند که به آنها مدیونم و تا آخر محبت‌هایشان را فراموش نمی‌کنم.

پیشکسوت استقلال همچنان روی تخت بیمارستان؛ چینی: از دیالیز خسته شده‌ام/ جراحی سنگینی دارم

وی تاکید کرد: من برای استقلال در لیگ بیست‌وچهارم آرزوی موفقیت و سربلندی می‌کنم. امیدوارم تیمی که تا هفته آخر لیگ برتر مدعی قهرمانی در لیگ برتر بود و با ناداوری و بدشانسی از رسیدن به قهرمانی بازماند در این فصل به آنچه لیاقت و استحقاقش را دارد، دست پیدا کند.

بازیکن اسبق استقلال در پایان گفت: با توجه به حضور هلدینگ خلیج فارس و حضور احمد شهریاری و فرشید سمیعی انتظار از استقلال می‌رود تا تیمی پر قدرت و مدعی را برای لیگ آماده کند. جواد نکونام برای فصل جدید انگیزه‌های فراوانی دارد و می‌خواهد تیمی را ببندد که در سه جام مدعی و بتواند از نام و اعتبار باشگاه استقلال دفاع کند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha