معاون امنیتی استاندار تهران: شاهد هیچ حادثه امنیتی در روز انتخابات نبودیم

تهران بزرگ - ایرنا - معاون امنیتی و انتظامی استاندار تهران با بیان اینکه شاهد هیچ اتفاق امنیتی در روز انتخابات در کشور و استان تهران نبودیم، گفت: با وجود تمام کارشکنی‌ها از سمت دشمنان جمهوری اسلامی انتخابات در آرامش و امنیت کامل برگزار شد.

به گزارش ایرنا، محسن نایبی صبح شنبه ضمن قدردانی از مردم برای حضور مؤثر و مشارکت در مرحله دوم انتخابات ریاست جمهوری در خصوص وضعیت، پس از برگزاری انتخابات چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در استان تهران، گفت: خدا را شاکریم که شاهد هیچ اتفاق امنیتی در کشور و استان تهران نبودیم و انتخابات در ۶ هزار و ۶۹۴ شعبه اخذ رأی استان در امنیت کامل برگزار شد.

رییس کمیته ستاد امنیت انتخابات استان تهران افزود: با توجه به تعداد صندوق رای در استان تهران ما شاهد بالاترین تعداد صندوق در کل کشور بودیم که تقریبا این تعداد با صندوق رای ۱۸ استان در کشور برابر بود و در شهر تهران نیز ۳ هزار و ۸۵۰ صندوق اخذ رای داشتیم که این تعداد هم برای پایتخت نیز بی‌نظیر بود.

نایبی با اشاره به اینکه هیچ کارشکنی نتوانست امنیت انتخابات را زیر سوال ببرد، تصریح کرد: در دور اول انتخابات ریاست جمهوری شاهد هیچ مشکلی در امر برگزاری نبودیم و کار با همدلی و هم‌افزایی دستگاههای امنیتی، انتظامی، اطلاعاتی، خدمات‌رسان‌ها انجام شد و در مرحله دوم نیز هیچ حادثه‌ای که منجر به تاثیرگذاری منفی در روند انتخابات باشد، وجود نداشت و با وجود تمام کارشکنی‌ها از سمت دشمنان جمهوری اسلامی اما انتخابات در آرامش و امنیت کامل برگزار شد.

وی ضمن تشکر از دستگاههای امنیتی و اطلاعاتی و دیگر سازمانها در برگزاری انتخابات ریاست جمهوری بیان کرد: ۱۶ فرمانداری در استان تهران وجود دارد که می‌توان از آنها به عنوان نقش اصلی در نظم انتخابات نام برد.

رییس کمیته ستاد امنیت انتخابات استان تهران تصریح کرد: ماموران فراجا، برادران سپاه پاسداران و دستگاههای امنیتی و قضایی و تمامی ارگانها و سازمان‌هایی که حتی به صورت زیرساختی در روند برگزاری انتخابات موثر بودند و به ویژه اداره ثبت احوال که در این مدت نقش موثری در روند تغییر شناسنامه داشتند، در این مدت تلاش کردند که ایام انتخابات به بهترین شکل و در امنیت کامل مراحل خود را طی کند.

به گزارش ایرنا، «مسعود پزشکیان» با کسب اکثریت آرا در دومین مرحله چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری، رئیس‌جمهور منتخب مردم شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha