مشارکت کهگیلویه وبویراحمدی ها در انتخابات از ۶۰ درصد گذشت

یاسوج- ایرنا- رئیس ستاد انتخابات کهگیلویه وبویراحمد گفت که میزان حضور و مشارکت مردم همیشه در صحنه این دیار در دور دوم انتخابات ریاست جمهوری چهاردهم و تا ساعت ۲۴ امشب از ۶۰ درصد عبور کرده است.

سید جوادی هاشمی مهر تاکید کرد که این میزان حضور در حالی است که هنوز در برخی شعب اخذ رای به ویژه در بخش های مرکزی شهرستان های کهگیلویه، بویراحمد و گچساران و بر اساس گزارش های رسیده همچنان کار رای گیری تمام نشده است.

وی تصریح کرد که البته پایان رای گیری اعلام شده است و درب های بیرون حوزه های رای گیری نیز بسته شده اما بر اساس اعلام وزارت کشور همچنان افرادی که در داخل شعب اخذ رای قرار دارند می توانند رای دهند.

او گفت که ۵۸۵ هزار نفر واجد شرایط شرکت در انتخابات در استان هستند.

مشارکت کهگیلویه وبویراحمدی ها در انتخابات از ۶۰ درصد گذشت

هاشمی مهر عنوان کرد که ۸۳۵ شعبه اخذ رأی سیار و ثابت (شهری و روستایی) کار جمع‌آوری آرای مردم در کهگیلویه وبویراحمد را انجام می دهند.

در انتخابات دور اول ریاست جمهوری در کهگیلویه و بویراحمد، از مجموع ۲۸۲ هزار و ۲۱۸ رأی صحیح آقای مسعود پزشکیان ۱۲۳ هزار و ۲۴۰ رأی معادل ۴۰ درصد، آقای سعید جلیلی ۱۰۲ هزار و ۱۱۲ رأی معادل ۳۹ درصد، آقای قالیباف ۵۵ هزار و ۳۴۸ رأی معادل ۱۸ درصد و آقای پورمحمدی با هزار و ۵۱۸ رأی، یک درصد آراء را کسب کردند

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha