۵ تیر ۱۴۰۳، ۱۵:۳۹
کد خبرنگار: 5369
کد خبر: 85519777
T T
۲ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

واکنش اسماعیل هنیه به شهادت خواهرش

۵ تیر ۱۴۰۳، ۱۵:۳۹
کد خبر: 85519777
واکنش اسماعیل هنیه به شهادت خواهرش

تهران-ایرنا- اسماعیل هنیه در واکنش به شهادت خواهرش گفت که این خون پاک باعث می‌شود بر مواضع خود ثابت قدم بمانیم.

به گزارش روز سه‌شنبه ایرنا به نقل از المیادین، اسماعیل هنیه، رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس در واکنش به شهادت خواهرش در حمله هوایی رژیم صهیونیستی گفت: این خون که با خون مردم در غزه آمیخته شد باعث می‌شود که بر مواضع خود بیشتر ثابت قدم بمانیم.

وی گفت که این خون پاک باعث می‌شود در مسیر خود محکم‌تر قدم برداریم و به پیروزی ایمان بیاوریم.

پیش از این جنبش حماس در بیانیه‌ای تاکید کرد: کشتارهایی که دشمن فاشیست علیه مردم ما در غزه مرتکب می‌شود از جمله بمباران منزل خانواده هنیه در اردوگاه الشاطی و شهادت ۱۰ غیرنظامی که در میان آن‌ها خواهر اسماعیل هنیه نیز وجود دارد؛ همچنین بمباران مدرسه عبدالفتاح حمود در منطقه الدرج که منجر به شهادت ۸ نفر از اعضای خانواده الجرو شد؛ بمباران منزل خانواده نصر در اردوگاه المغازی، بمباران مدرسه اسماء وابسته به آژانس آنروا و شهادت ده‌ها نفر از جمله زنان و کودکان، نشان می‌دهد که کابینه فاشیست صهیونیستی تمام قوانین بین‌المللی و ارزش‌های انسانی را نقض می‌کند.

رژیم صهیونیستی صبح امروز در چند جنایت وحشیانه ۲ منزل و یک پناهگاه آوارگان در مناطق مختلف غزه را بمباران کرد.

در این حملات بیش از ۳۶ فلسطینی که اکثر آن‌ها زن و کودک هستند، به شهادت رسیدند.

منابع خبری گزارش دادند که در جریان بمباران یک منزل در اردوگاه الشاطی در غرب شهر غزه ۱۵ نفر از خاندان اسماعیل هنیه رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس از جمله خواهر وی به شهادت رسیدند.

از آغاز حملات رژیم صهیونیستی به غزه تاکنون ده‌ها نفر از فرزندان، نوه‌ها و اعضا و بستگان اسماعیل هنیه در این حملات شهید شده‌اند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha