۵ تیر ۱۴۰۳، ۱۲:۲۱
کد خبرنگار: 992
کد خبر: 85519637
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

ایجاد ۱۰۰ غرفه غدیر در ساحل بوشهر

۵ تیر ۱۴۰۳، ۱۲:۲۱
کد خبر: 85519637
ایجاد ۱۰۰ غرفه غدیر در ساحل بوشهر

بوشهر- ایرنا - دبیر اجرایی بنیاد غدیر استان بوشهر گفت: همزمان با عید غدیر ۱۰۰ غرفه و ۱۱۰ دیگ طبخ غذا در ساحل بوشهر از میدان المپیک تا میدان رئیس‌علی دلواری ایجاد و میزبان مردم خواهد بود.

" حسین کارگر " روز سه شنبه در گفت وگو با ایرنا اظهار کرد: در دهه ولایت و عید غدیر برای برگزاری ۲ هزار جشن خانگی در شهرها و روستاهای این استان برنامه ریزی شد.

وی افزود: در راستای تبیین فلسفه غدیر ۴۰ عنوان برنامه شاخص و محوری عمومی در ایام دهه امامت و ولایت در استان بوشهر برگزار شد .

دبیر اجرایی بنیاد غدیر استان بوشهر تصریح کرد: سرود جوانان غدیری از برنامه‌های شاخص این مناسبت است که در ۳۰۰ نقطه استان بوشهر اجرا می‌شود.

کارگر ادامه داد: ۵۰ تن برنج و ۳۰ تن مرغ در شهرها و روستاهای استان با قیمت دولتی برای اطعام روز غدیر توزیع شده است.

وی افزود: در بندر دیر درخواست طبخ ۱۸ هزار پرس غذا و در شهر وحدتیه از توابع شهرستان دشتستان درخواست پخت و توزیع ۱۰ هزار پرس غذا در قالب اطعام غدیری شده است.

دبیر اجرایی بنیاد غدیر استان بوشهر با اشاره به اجرای برنامه‌های معرفتی به مناسبت ایام غدیر، ادامه داد: ۲ هزار خطبه غدیر و ۹ هزار پوستر غدیر چاپ شده و در سطح استان توزیع شد.

وی از ویزیت رایگان توسط پزشکان به عنوان یکی دیگر از اقدامات این ایام نام برد و افزود: توزیع نان صلواتی، برگزاری پیاده‌روی غدیر و مسابقه خطبه غدیر از دیگر برنامه‌ها است.

دبیر اجرایی بنیاد غدیر استان بوشهر با اشاره به اینکه در ۲۷ شهر این استان نمایندگی بنیاد غدیر وجود دارد تصریح کرد: در ۳۸۰ روستای دارای دهیاری استان بوشهر نیز رابط غدیر فعال است.

وی با اشاره به اینکه در هر شهر و روستای استان بوشهر گروه‌های پیام‌رسان مجازی نیز ایجاد و فعال شده است افزود: در این گروه‌ها تلاش می‌شود که ضمن انتقال پیام غدیر، برنامه‌ها اطلاع‌رسانی شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha