۵ تیر ۱۴۰۳، ۷:۳۲
کد خبرنگار: 2447
کد خبر: 85519474
T T
۱ نفر

برچسب‌ها

سفیر آمریکا: آتش‌بس در غزه برای حل تنش با حزب الله ضروری است

تهران- ایرنا- سفیر آمریکا در فلسطین اشغالی در اظهاراتی گفت که آتش‌بس در غزه برای حل تنش بین تل‌آویو و حزب الله لبنان ضروری است.

به گزارش بامداد سه‌شنبه ایرنا از خبرگزاری سما فلسطین، جک لو سفیر آمریکا در فلسطین اشغالی افزود که حل تنش با حزب الله لبنان از آنچه او فکر می‌کند نزدیکتر است، اما آرامش در نوار غزه برای تحقق آن ضروری است.

به گزارش ایرنا، از ابتدای عملیات طوفان الاقصی توسط مقاومت فلسطین در نوار غزه علیه نظامیان اشغالگر، مقاومت اسلامی لبنان نیز با هدف درگیر کردن بخشی از توان نظامی اشغالگران عملیات گسترده‌ای را در شمال فلسطین اشغالی آغاز کرد.

رسانه‌های رژیم صهیونیستی با اذعان به تأثیرات ضربات سخت رزمندگان مقاومت اسلامی لبنان به شمال فلسطین اشغالی اعلام کرده‌اند که عملیات حزب الله به جنگ فرسایشی و درهم کوبیدن شهرک‌های صهیونیست نشین در این منطقه تبدیل شده است.

بهره گیری حزب الله لبنان از تسلیحات مدرن، سلاح‌های ضد زره و دقیق، باعث رعب و وحشت در میان اشغالگران شده است و بخش اعظم شهرک‌های صهیونیست نشین شمال فلسطین اشغالی تخلیه شده‌اند.

به گفته کارشناسان نظامی رژیم صهیونیستی، حزب الله لبنان به تنهایی نیمی از توان ارتش این رژیم را در جبهه شمال درگیر کرد و مانع از حضور قدرتمندانه ارتش اشغالگر در جبهه جنوب شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha