حوادث ترافیکی در خراسان رضوی ۱۵ مصدوم برجای گذاشت

مشهد- ایرنا- مسوول روابط عمومی مرکز اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: سه حادثه تصادف و واژگونی خودرو سواری که دیروز به طور جداگانه در مشهد، فریمان و جاده اسلام قلعه به رباط سفید در استان خراسان رضوی رخ داد منجر به مصدومیت ۱۵ نفر شد.

محمد علیشاهی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: حادثه نخست تصادف و واژگونی یک دستگاه خودروی سواری تیبا در ساعت ۱۶ و ۳۰ دقیقه عصر دیروز در جاده اسلام قلعه به رباط سفید، یک کیلومتر مانده به رباط سفید، رخ داد که این حادثه پنج مصدوم در پی داشت.

وی ادامه داد: برای امدادرسانی به مصدومان سه دستگاه آمبولانس اورژانس ۱۱۵، اورژانس هوایی و هلال احمر به محل حادثه اعزام شدند و تمامی مصدومان به بیمارستان امدادی شهید کامیاب مشهد منتقل شدند.

مسوول روابط عمومی مرکز اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: حادثه دیگر تصادف ۲ دستگاه موتور سیکلت در ساعت حدود ۱۹ و ۲۱ دقیقه دیشب در جاده فریمان به سفید سنگ رخ داد که این حادثه ۶ مصدوم بر جای گذاشت.

علیشاهی افزود: برای امدادرسانی به مصدومان، ۲ دستگاه آمبولانس اورژانس به محل حادثه اعزام شدند و تمامی مصدومان به بیمارستان فریمان منتقل شدند.

وی ادامه داد: حادثه دیگر، تصادف ۲ دستگاه موتور سیکلت در حوالی ساعت ۲۱ دیشب در خیابان چهارراه دانش مشهد، رخ داد که این حادثه چهار مصدوم در پی داشت.

او اضافه کرد: برای امدادرسانی به مصدومان، سه دستگاه آمبولانس اورژانس به محل حادثه اعزام شد که تمامی مصدومان به بیمارستان امدادی شهید کامیاب مشهد منتقل شدند.

مرکز اورژانس پیش‌بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی مشهد با ۱۶۴ پایگاه عملیاتی شامل ۱۰۰ پایگاه شهری، ۶۲ پایگاه جاده‌ای و یک پایگاه امداد هوایی، ۲ دستگاه اتوبوس آمبولانس، ۱۳ دستگاه موتورلانس و مرکز ارتباطات و فرماندهی عملیات با تحت پوشش داشتن ۱۵ شهرستان به صورت شبانه روزی و رایگان در حال ارائه خدمات فوریت‌های پزشکی به زائران و مجاوران بارگاه منور رضوی است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha