اعلام آمادگی ۳۰۰ خبرنگار در قزوین برای پوشش اخبار انتخابات

قزوین - ایرنا - مدیر روابط عمومی، تشریفات و امور بین الملل استانداری قزوین گفت: ۳۰۰ خبرنگار و عکاس خبری در استان طبق برنامه ریزی های صورت گرفته برای پوشش اخبار انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری اعلام آمادگی کردند.

به گزارش خبرنگار ایرنا، رسول ملاحسنی روز دوشنبه در نشست هم اندیشی با اصحاب رسانه استان قزوین اظهار کرد: موضوع حضور اصحاب رسانه با همکاری ریاست ستاد انتخابات به صورت جدی پیگیری شده تا در پوشش رسانه‌ای انتخابات مشکلی نداشته باشیم.

وی ادامه داد: میز رسانه‌ای انتخابات از ساعت هشت صبح روز هشتم تیرماه آغاز به کار خواهد کرد و به فراخور زمان نشست های خبری در روز انتخابات برگزار خواهد شد.

ملاحسنی با بیان اینکه انتخابات آخرین اقدام شهید آیت الله رییسی در این دولت است، گفت: تقاضا داریم اصحاب رسانه استان با تمام قوا به پوشش خبری روز انتخابات اقدام کنند تا مردم از آگاهی رسانی لازم رضایت داشته باشند.

این مسوول همچنین به بررسی های صورت گرفته از گزارشات مدیران روابط عمومی دستگاه های اداری و اجرایی استان قزوین اشاره کرد و توضیح داد: بیش از ۷۰۰ نشست خبری در دولت سیزدهم برگزار شد و بیش از ۲۰۰ بازدید توسط خبرنگاران استان صورت گرفت.

مدیر روابط عمومی، تشریفات و امور بین الملل استانداری قزوین همچنین به برگزاری جشنواره انتخاباتی مسیر حضور در قزوین اشاره کرد و یادآور شد: بیش از ۳۱۰ اثر به دبیرخانه جشنواره مسیر حضور ارسال شد که تمامی آثار ارسالی مورد داوری قرار گرفت و امروز از نفرات برتر این جشنواره تقدیر و تشکر به عمل می آید.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha