۴ تیر ۱۴۰۳، ۱۴:۵۷
کد خبرنگار: 754
کد خبر: 85518973
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

سرتیپ دوم یعقوبی: دانشکده حقوق ارتش به زودی تاسیس می‌شود

تهران- ایرنا- معاون حقوقی، قوانین و امور مجلس ارتش از تاسیس دانشکده حقوق ارتش در آینده نزدیک خبر داد و گفت: با تشکیل این دانشکده، مشکلات تامین نیروی انسانی متخصص در حوزه حقوقی و قضایی ارتش، مرتفع می شود.

به گزارش حوزه دفاعی ایرنا، امیر سرتیپ دوم مسلم یعقوبی روز دوشنبه در ششمین همایش تخصصی «روز رسته حقوق در ارتش» که به میزبانی ستاد نیروی زمینی برگزار شد، با اشاره به ملزومات صیانت از حقوق و منافع سازمان ها اظهار داشت: سازمانی موفق است که ملزومات حقوقی آن شامل نیروی انسانی متخصص، متعهد و دانشی و همچنین ملزومات مادی و ساختاری فراهم باشد و طبق قوانین و مقررات، فعالیت های خود را انجام دهد.

وی افزود: در بین نیروهای مسلح، ارتش جمهوری اسلامی ایران یکی از سازمان هایی است که از به روزترین کارشناسان حقوقی در امور مختلف خود استفاده می کند.

معاون حقوقی، قوانین و امور مجلس ارتش خطاب به کارشناسان حقوقی حاضر در مراسم، خاطرنشان کرد: فعالیت های هوشمندانه شما است که باعث شده ما بزرگترین دستاورد که همان اعتماد است را از هیات رئیسه ارتش و شخص فرمانده کل ارتش داشته باشیم.

سرتیپ دوم یعقوبی از تشکیل دانشکده حقوق در ارتش در آینده ای نزدیک خبر داد و گفت: اقدامات ایجاد دانشکده حقوق که یکی از لایه های بنیادین این رشته است در یکی از دانشگاه های افسری در حال انجام است و امید که با تشکیل این دانشکده، مشکلات تامین نیروی انسانی متخصص در حوزه حقوقی و قضایی ارتش، مرتفع شود.

در ادامه ششمین همایش «روز رسته حقوق در ارتش»، با حضور امیر دریادار سیاری، معاون هماهنگ کننده ارتش و حجت الاسلام والمسلمین دهدار، رئیس اداره عقیدتی سیاسی ستاد ارتش، از چهار عنوان کتاب جدید در حوزه حقوقی و امور قوانین ارتش و نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران رونمایی شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha