سرتیپ قربانی: مردم روز انتخابات حماسه آفرینی می‌کنند

تهران- ایرنا- معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی ارتش با بیان اینکه دشمن به دنبال کمرنگ کردن انتخابات است گفت: مردم ایران روز هشتم تیرماه پای صندوق رای حماسه‌ای بزرگ را تکرار کرده و امید دشمنان را به یاس تبدیل خواهند کرد.

به گزارش حوزه دفاعی ایرنا، امیر سرتیپ خلبان یوسف قربانی روز دوشنبه -۴ تیرماه- در ششمین همایش تخصصی روز رسته حقوق در ارتش که همزمان با گرامی‌داشت هفته قوه قضاییه برگزار شد، درباره اهمیت چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، گفت: دشمن به دنبال کمرنگ کردن انتخابات است، اما مردم عزیز ایران اسلامی با حضور همگانی و انتخاب اصلح بار دیگر حماسه ای بزرگ را خلق کرده و امید واهی دشمنان را به یاس تبدیل می کنند.

معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی ارتش افزود: اقتدار نیروهای مسلح کشورمان در جریان عملیات پیروزمندانه وعده صادق موجب تغییرات راهبردی در منطقه و جهان شد.

وی تاکید کرد: اقتدار جمهوری اسلامی ایران موجب شد تا تو دهنی محکمی به استکبار جهانی و رژیم منحوس صهیونیستی در ابعاد مختلف منطقه‌ای و بین المللی زده شود و بار دیگر فریاد مظلومیت مردم بی‌دفاع فلسطین را در مجامع بین المللی و حتی دانشگاه های معتبر جهان به گوش ملت‌های آزادی‌خواه و حق طلب دنیا برساند.

سرتیپ قربانی یکی از مولفه‌های مهم اقتدار جمهوری اسلامی ایران در مقطع کنونی را حضور همگانی در انتخابات دانست و افزود: امروز تمام تلاش دشمنان قسم خورده ایران اسلامی آن است که حضور همگانی در انتخابات را کمرنگ کنند؛ اما مردم فهیم ایران اسلامی در روز جمعه -هشتم تیر- بار دیگر عزتمندی خود را با حضور پر شور و یکپارچه به ارمغان آورده و حماسه بزرگ دیگری را تکرار می‌کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha