استاندار یزد، مردم را به حضور در برنامه‌های شادمانه غدیر دعوت کرد

یزد- ایرنا- استاندار یزد با اشاره به برپایی رویداد شادمانه غدیر در این استان گفت: این مراسم، رویدادی خانواده محور و اررزشمند برای معرفی رویداد تاریخی است و لذا از مردم دعوت می کنم فعالانه در آن حضور یابند.

به گزارش روز دوشنبه روابط عمومی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد، " مهران فاطمی" با حضور در ویژه برنامه « شادمانه غدیر » در محل پردیس فرهنگیان استان یزد ضمن گرامیداشت دهه امامت و ولایت افزود: عید غدیر به عنوان عیدالله اکبر است که به عنوان بزرگ‌ترین عید شیعیان جهان شناخته می شود و این روز را باید به خوبی گرامی بداریم و با برگزاری جشن های بزرگ در جهت معرفی ویژگی های این روز گام برداریم.

وی اظهار کرد: الحمدلله به همت شهرداری و سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد شاهد برگزاری رویداد ارزشمند «شادمانه غدیر» هستیم که بیش از ۱۴۰ غرفه به ارائه فعالیت های فرهنگی و هنری در زمینه غدیر کردند.

استاندار یزد خاطرنشان کرد: غدیر به عنوان رویداد تاریخی بزرگ در جهان اسلام است که باید این روز را به خوبی گرامی بداریم و این حرکت سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی نیز گامی در این مسیر است.

فاطمی تصریح کرد: از مردم استان دعوت می کنیم که در این رویداد ارزشمند حضور پیدا کرده و از برنامه های آن بهره مند شوند.

وی ادامه داد: برنامه شادمانه غدیر محیط خانواده محور، مفرح و شاد است که مردم می توانند از آن استفاده کنند و امیدواریم این اقدامات روز به روز گسترش پیدا کند.

معاون فرهنگی اجتماعی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد هم گفت: دورهمی عیدانه غدیر با عنوان « شادمانه غدیر» امسال در محل پردیس فرهنگی با حضور بیش از ۱۵۰ موکب و و ایستگاه فرهنگی، هنری، اجتماعی، ورزشی و تفریحی در حال برگزاری است.

"حمید زارع" افزود: دو نمایشگاه مفهمی واقعه غدیر و کودکانه، مجموعه ورزشی با اجرای ابر بازی ها و همگانی و کودکانه، تونل نجوم و معرفی نجوم در قران و نهج البلاغه و آسمان شناسی از جمله برنامه های این شادمانه غدیر است.

وی اظهار کرد: در این رویداد از تکنولوژی های جدید ویدیو مپینگ، هولوفن و و لوگو پروژکتور استفاده شده است که با محتوای غدیر به انتقال مفاهیم غدیری و مذهبی می پردازند.

زارع ادامه داد: در بخش خادمیاران رضوی نیز در هفت غرفه پذیرایی و موکب را داریم و از این ظرفیت خادمیاران نیز در جشن ها به خوبی استفاده شده است.

معاون فرهنگی اجتماعی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد گفت: برگزاری جشن های شبانه با حضور هنرمندان و مداحان کشوری و مجریان و گروه های هنری نیز از جمله برنامه های دیگر است.

ویژه برنامه های غدیر با عنوان «شادمانه غدیر» با برپایی غرفه های متعدد و برگزاری جشن بزرگ با مساحت ۲۰ هزار متر مربع با ظرفیت بیش از چهار هزار نفر در محل پردیس فرهنگیان استان یزد برگزار شده است.

برنامه شاد و متنوع در زمینه های فرهنگی، اجتماعی، بانوان، آموزش شهروندی، ورزشی، گردشگری و خانه بازی کودک در شادمانه غدیر برپا شده است.

هدف از برگزاری این ویژه برنامه ها را ایجاد شور و نشاط در بین خانواده ها اعلام شده و شهروندان می‌توانند از ساعت ۱۹:۳۰ الی ۲۳ در شادمانه غدیر شرکت کنند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha