فرمانده نیروی دریایی سپاه: رفع مشکلات اقتصادی اولویت دولتمردان آینده باشد

گچساران- ایرنا- فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: دولتمردان باید مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم را در اولویت نخست برنامه های خود قرار دهند و برای کاهش چالش های فرا روی جامعه به ویژه حوزه اقتصاد چاره اندیشی کنند.

به گزارش ایرنا، دریادار پاسدار علیرضا تنگسیری شامگاه یکشنبه در اجلاسیه شهدای گچساران ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا گفت: هفت شهید سرافراز گچساران قهرمانانه در پیروزی انقلاب اسلامی نقش آفرینی کردند.

وی بیان کرد: همچنین شهدای دفاع مقدس امنیت را به همه ما ارزانی داشتند و آن‌ها از جان خود گذشتند یک وجب از خاک کشورمان را به بیگانه ندهیم.

تنگسیری اظهار کرد: امنیت و آرامشی که امروز در کشور ما حاکم است، مرهون خون شهداست و باید قدر دانسته شود.

تنگسیری افزود: امروز شهدا هستند که این کشور را هدایت و از این توطئه های دشمنان عبور می دهند.

وی اظهار کرد: شهرستان گچساران دارای مردمی بافرهنگ، شجاع، دلیر و با تدبیر هستند و رزمندگان این شهرستان در دوران دفاع مقدس جانفشانی ها کردند .

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران گفت: وقتی چاه های نفتی جنوب را بمباران کردند تنها مسیر صادرات نفت از گچساران بود تا ما توانستیم دفاع مقدس را ادامه دهیم و بنده شجاعت رزمندگان گچساران را فراموش نخواهم کرد.

فرمانده نیروی دریایی سپاه: رفع مشکلات اقتصادی اولویت دولتمردان آینده باشد

تنگسیری تصریح کرد: جای افتخار است که بخش قابل توجهی از رزمندگان نیروی دریایی از استان کهگیلویه و بویراحمد هستند.

وی با بیان اینکه رزمندگان استان در عملیات های بسیاری از دفاع مقدس خوش درخشیدند گفت: کارکنان صنعت نفت گچساران با اعتصاب های پیاپی خود نقش‌ کلیدی در پیروزی انقلاب اسلامی ایفا کردند.

تنگسیری گفت: تدبیر بنیانگذار جهموری اسلامی ایران اعتصاب کارگران شرکت بهره برداری نفت و گاز این شهرستان در سال ۵۷ را اثرگذارتر کرد.

وی ادامه داد: ۲۳۰هزارنفر از فرزندان ایران اسلامی جان خود را در جنگ تحمیلی فدای اسلام و انقلاب کردند و ما باید پاسخگوی شهدا باشیم.

وی گفت: جوانان این سرزمین در عرصه های مختلف علمی، پزشکی، فرهنگی، نانو، تکنولوژی، هوافضا، دفاعی و ...حرف ها برای گفتن دارند، خون های زیادی برای صیانت از این مملکت بر زمین ریخته شده که باید هوشیار باشیم.

تنگسیری با بیان اینکه افتخارات امروز ایران به برکت خون شهداست ادامه داد: با بینش باید عمل کنیم رسانه های دشمن توطئه می کنند امروز به جایگاهی رسیده ایم که ابرقدرت های جهان از ایران اسلامی تسلیحات نظامی مطالبه می کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha