رونمایی از جانشین علیرضا بیرانوند؛ دومین ازبک در یک‌قدمی پرسپولیس

تهران- ایرنا- بعد از جدایی دروازه‌بان پرحاشیه پرسپولیس، این باشگاه به سراغ سنگربان تیم ملی ازبکستان رفته است.

به گزارش ایرنا، علیرضا بیرانوند سنگربان ملی‌پوشان پرسپولیس در روزهای پایانی خرداد به بهانه پرداخت نشدن مطالباتش با توجه به الحاقیه قراردادش با باشگاه پرسپولیس مبنی بر اینکه چنانچه باشگاه ۱۵ روز بعد از آخرین بازی فصل مطالبات وی را پرداخت نکند، وی می‌تواند قرارداد خود را فسخ کند اقدام به فسخ یک طرفه با سرخ‌پوشان کرد.

بعد از فسخ قرارداد یک طرفه بیرانوند با سرخ‌پوشان با توجه به اینکه این دروازه‌بان فصل گذشته نیز در اقدامی مشابه قرارداد خود را با این تیم فسخ کرده بود، هیات مدیره باشگاه پرسپولیس به رضا درویش مدیرعامل این تیم دستور داد تا مذاکرات خود را برای جانشین بیرانوند آغاز کند.

پیام نیازمند سنگربان سپاهان در همان ساعات اولیه گزینه‌ای بود که باشگاه به صورت مخفیانه مذاکرات خود را با او آغاز کرد. از طرفی نیز شنیده می‌شود رشید مظاهری و امیر عابدزاده دیگر گزینه‌های باشگاه برای جانشینی بیرانوند هستند.

پیگیری‌های خبرنگار ایرنا حکایت از این دارد که باشگاه پرسپولیس برای جانشینی بیرانوند به سراغ گزینه دیگری نیز رفته که حضور او در جمع سرخ‌پوشان بیش از هر گزینه دیگری محتمل‌تر است. عبدالوحید نعمت‌وف دروازبان دوم تیم ملی ازبکستان و باشگاه نسف‌قرشی ازبکستان مورد توجه باشگاه پرسپولیس قرار گرفته و این باشگاه مذاکرات خوب و مثبتی را با وی داشته است و شاید این دروازه‌بان جانشین بیرانوند در پرسپولیس باشد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha