وعده‌ای که رئیس فدراسیون والیبال داد؛ خداحافظی با ۲ بازیکن مطرح تیم ملی

تهران- ایرنا- با توجه به عملکرد تیم ملی والیبال در لیگ ملت‌ها و همین‌طور صحبت‌های رئیس فدراسیون، ۲ بازیکن مطرح این تیم کنار گذاشته خواهند شد.

به گزارش ایرنا، پس از نتایج دور از انتظار تیم ملی والیبال در لیگ ملت‌ها که باعث اخراج پائز از هدایت این تیم شد، رئیس فدراسیون والیبال وعده داد که پس از این رقابت‌ها، تیم ملی پوست‌اندازی خواهد کرد و جوان خواهد شد.

هر چند در حال حاضر بازیکنان مسن زیادی در تیم ملی حضور ندارند و تنها محمدطاهر وادی، میلاد عبادی‌پور و آرمان صالحی ۳۰ سال به بالا سن دارند. صالحی در لیگ ملت‌ها یکی از معدود بازیکنان خوب تیم ملی بود و بعید است در آینده از او استفاده نشود. تنها بازیکنانی که احتمالا شاهد دعوت نشدن آنها به تیم ملی باشیم میلاد عبادی‌پور و محمدطاهر وادی هستند.

عبادی‌پور از المپیک توکیو به این سو نتوانست کیفیت گذشته خود را در تیم ملی تکرار کند. وادی هم در طول دو سه سال اخیر که پاسور اول تیم ملی بود مدام با سعید معروف مقایسه شد و در نهایت هم نتوانست انتظارات را برآورده کند و با توجه به سن و سال بالایی که دارد او هم همچون عبادی‌پور باید با تیم ملی خداحافظی تلخی داشته باشد.

هر چند بازیکنانی هم هستند که مسن نیستند اما هیچگاه بازیکنان مفیدی برای تیم ملی نبودند و انتظار می‌رود آنها هم دیگر شانس پوشیدن پیراهن تیم ملی را پیدا نکنند. علاوه بر این‌ها بازیکنانی همچون محمد موسوی، محمد فلاح، صابر کاظمی و چند بازیکن دیگر هم به دلایل مختلف به تیم ملی دعوت نخواهند شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha