ثبت‌نام پایه دهم مدارس شاهد پس از صدور برگه هدایت تحصیلی

تهران -ایرنا- مدیرکل امور شاهد وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه پیش ثبت‌نام مدارس شاهد پایه دهم (دوره دوم متوسطه) بعد از صدور برگه هدایت تحصیلی آغاز می‌شود، گفت: دانش‌آموزان می‌توانند به صورت الکترونیکی در سراسر کشور از طریق اتصال به پنجره ملی خدمات دولت هوشمند ثبت‌نام خود را انجام دهند.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، زهرا پناهی روا با بیان اینکه پیشتر اعلام شده بود پیش‌ثبت نام پایه دهم (دوره دوم متوسطه) مدارس شاهد از اول تیر آغاز و تا ‌۱۰ تیر ادامه خواهد داشت، گفت: با توجه به اینکه تاکنون برگه هدایت تحصیلی دانش آموزان پایه نهم صادر نشده لذا پیش ثبت نام پایه دهم مدارس شاهد پس از صدور برگه هدایت تحصیلی آغاز خواهد شد.

وی افزود: ثبت‌نام دهمی‌ها در مدارس شاهد از زمان اعلام نتایج هدایت تحصیلی به مدت ۲۰ روز انجام می‌شود.

پناهی روا با بیان اینکه زمان پیش ثبت‌نام دانش‌آموزان در میان پایه‌های مدارس شاهد در کلیه دوره‌های تحصیلی از اول تا پانزدهم مردادماه است ادامه داد: پیش ثبت‌نام به صورت الکترونیکی در سراسر کشور از طریق درگاه my.medu.ir و اتصال به پنجره ملی خدمات دولت هوشمند انجام می‌شود.

وی عنوان کرد: پس از اتمام این زمان‌بندی‌ها، دانش‌آموزانی که امتیاز لازم را کسب کرده باشند، با اطلاع‌رسانی که از طریق مدرسه صورت خواهد گرفت، برای ارائه مدارک و تکمیل ثبت‌نام به مدرسه مراجعه خواهند کرد و اولیاء از حضور در مدرسه جهت پیش ثبت‌نام جدا خودداری کنند.

مدیرکل امور شاهد وزارت آموزش و پرورش ادامه داد: سنجش آغازین برگزاری کلاس‌های پیش‌نیاز و مهارت‌آموزی و ... در تمامی دوره‌های تحصیلی براساس ضوابط مندرج در شیوه‌نامه برنامه هفتگی مدارس شاهد از جمله مواردی است که مدیران مدارس شاهد بر آن اهتمام خواهند داشت.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha