استاندار تهران: برای تامین امنیت و سلامت انتخابات به مردم پایتخت قول می‌دهم

شهر ری- ایرنا- استاندار تهران با تاکید بر توجه مردم به بخش «مشارکت» و ایجاد «رقابت» توسط نامزدهای انتخاباتی گفت: برای تامین «امنیت» و «سلامت» انتخابات به مردم پایتخت قول می‌دهم.

به گزارش ایرنا ، علیرضا فخاری روز یکشنبه در حاشیه آئین افتتاح طرح توسعه خطوط تولید پروفیل فولادی گروه فولادشهر کوروش که با حضور ویدئو کنفرانسی محمد مخبر سرپرست دولت سیزدهم انجام شد، در جمع خبرنگاران در خصوص وضعیت و روند انتخابات چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اظهار کرد: تمام ابزار و تجهیزات لازم برای برگزاری انتخابات در شعب اخذ رأی فراهم شده است.

استاندار تهران از استقرار ۶ هزار و ۶۹۴ شعبه اخذ رأی برای برگزاری انتخابات چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در استان تهران خبر داد و افزود: از این تعداد اعلامی، ۴۹۲ شعبه به صورت سیار آرای مردم را جمع آوری خواهد کرد.

فخاری با بیان اینکه برای اجرا و پشتیبانی این دوره از انتخابات ریاست جمهوری ۱۵۰ هزار نفر فعال خواهند بود، گفت: با تمام توان چهار صل راهبردی «امنیت»، «سلامت» «رقابت» و «مشارکت» را در برگزاری این انتخابات محقق خواهیم کرد.

وی عنوان کرد: انشاالله با عنایت و توجه مردم، بخش «مشارکت» و عزت بخشی و احترام متقابل برای ایجاد یک فضای امن توأم با ایمنی توسط داوطلبان،بخش «رقابت» فراهم می‌شود. استاندار تهران اظهار کرد: قول می‌دهیم برای تأمین امنیت در انجام این مسابقه بزرگ سیاسی همه تلاشمان را انجام و با اطمینان اعلام می‌کنیم که فضای لازم برای برگزاری انتخاباتی پرشور توأم با «امنیت» و «سلامت» فراهم است.

 بخش خصوصی با هدف گذاری درست موفقیت‌های جدید را برای کشور خلق می‌کند

استاندار تهران گفت: بخش خصوصی با هدف گذاری درست موفقیت‌های جدید را برای کشور خلق می‌کند.

علیرضا فخاری پیش از ظهر یکشنبه در حاشیه آئین افتتاح طرح توسعه خطوط تولید پروفیل فولادی گروه فولادشهر کوروش که با حضور ویدئو کنفرانسی محمد مخبر، سرپرست دولت سیزدهم انجام شد، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در آستانه عید غدیر خم و چهلمین روز از شهادت ریاست محترم جمهور شهید، بر ما وظیفه بود به واسطه قدردانی از زحمات بخش خصوصی که دارای وجهه ملی هستند شرکت کنیم.

استاندار تهران گفت: کارخانه‌ای که امروز در آئین افتتاح آن حضور یافتیم در جنوب شهر تهران قرار دارد و کار تولید پروفیل با تکنولوژی روز و برتر دنیا را انجام می‌دهد.

فخاری با بیان اینکه این سرمایه گذاری هم در جهت امیدآفرینی در حوزه تولید و هم برای تداوم کار ارزش افزوده در سطح استان و کشور مؤثر و مناسب است، گفت: با این افتتاح، تولید ظرفیت‌های جدید برای جذب نیروی کار متخصص و همچنین انتقال تکنولوژی فراهم می‌شود.

وی عنوان کرد: برآورد همه این مجموعه نشان دهنده این است که بخش خصوصی ایران با اعتماد و اعتقاد درست راجع به هدف گذاری‌هایی که در جهت توسعه زیرساخت‌های کشور دارد می‌تواند موفقیت‌های جدیدی را خلق و با حمایت، پشتیبانی و کمک عناصر دولت، سطح، میزان و عمق این توسعه را وسعت بخشیده و فضای لازم را برای یک ایران جدید، پر رونق و توأم با پیشرفت و توسعه ایجاد کند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha