کنایه عجیب تیلور به یزدانی+ فیلم

۳ تیر ۱۴۰۳، ۱۰:۲۵
کد خبر: 85517361
کنایه عجیب تیلور به یزدانی+ فیلم

تهران- ایرنا- جادوگر دنیای کشتی با اشاره به تقابل احتمالی کاپیتان تیم کشتی ایران با پدیده آمریکایی اظهارنظری عجیب در خصوص مبارزات شیرشاه در بوداپست داشت.

به گزارش ایرنا، دیوید تیلور رقیب سنتی حسن یزدانی در گفت‌وگو با یک سایت آمریکایی با اشاره به نبرد احتمالی کاپیتان تیم ملی کشتی آزاد ایران و آرون بروکس پدیده کشتی آمریکا به تمجید از پرافتخارترین آزادکار ایران پرداخت و گفت: حسن یکی از سرشناس‌ترین آزادکاران دنیا است اما آرون بروکس برای خیلی‌ها هنوز ناشناخته است و از سبک کشتی او شناختی ندارند.

تیلور که سابقه کشتی با یزدانی و بروکس را در کارنامه دارد، در خصوص سبک مبارزه این ۲ آزادکار گفت: هر ۲ شباهت‌هایی را در کشتی دارند اما یزدانی اعتماد به نفس لازم را برای تقابل با هر آزادکاری دارد. در سوی مقابل نیز بروکس خیلی فعال و پرانرژی کشتی می‌گیرد. قطعا بین این ۲ ورزشکار و دیگر مدعیان فاصله وجود دارد اما المپیک میدانی متفاوت است و همه با آمادگی خواهند آمد.

دارنده نشان طلای المپیک در رشته کشتی در اظهارنظری عجیب در خصوص مبارزات یزدانی در بوداپست گفت:در تورنمنت اخیر مجارستان اولین باری بود که می‌دیدم یزدانی بعد از مدت‌ها در طول مبارزه‌هاش لبخند میزند. به نظر رها و آسوده خاطر می‌رسید. منم مثل بقیه منتظر نتیجه هستم!

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha