۳ تیر ۱۴۰۳، ۷:۳۶
کد خبر: 85517145
T T
۳ نفر

برچسب‌ها

محور کرج-چالوس مسدود شد

۳ تیر ۱۴۰۳، ۷:۳۶
کد خبر: 85517145
محور کرج-چالوس مسدود شد

نوشهر - ایرنا- فرمانده پلیس راه کندوان گفت : محور کرج - چالوس به علت اصلاح و بازسازی شبکه های روشنایی و تهویه مطبوع در تونل ها به ویژه در محدوده کندوان بسته شد.

سروان پژمان سروش روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: طبق اطلاع رسانی و هماهنگی های صورت گرفته این محور امروز حوالی ساعت هفت صبح تا ۱۹ امروز به روی وسائط نقلیه مسدود شده است.

وی به آن دسته از مسافرانی که مقصد سفرهایشان پایتخت کشور یا خارج از استان مازندران است توصیه کرد : برای رسیدن به مقاصد مدنظر از مسیر های جایگزین محور هراز یا سوادکوه گذر کنند.

مسیر کرج - چالوس جزو یکی از شبکه های ارتباطی اصلی پایتخت به خطه شمال کشور شامل استان گیلان و خطه غربی مازندران است که به علت برخورداری از مناظر طبیعی، جاذبه های تاریخی و کوتاه بودن مسافت در تمام فصول به ویژه نوروز با استقبال مسافران و گردشگران داخلی و خارجی همراه است.

جاده کرج - چالوس حدود ۱۶۰ کیلومتر طول دارد که ۸۰ کیلومتر مربوط به کندوان حوزه شهرستان چالوس و بقیه هم جزو حوزه جغرافیایی استان البرز است.

برابر آمار ثبت شده روزانه به طور میانگین در نیمه دوم سال حدود ۲۰ هزار دستگاه خودرو در این مسیر تردد می‌کنند که در فصل های بهار و تابستان به ۵۰ هزار می‌رسد

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha