۲ تیر ۱۴۰۳، ۲۱:۰۵
کد خبرنگار: 852
کد خبر: 85517012
T T
۲ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

جزئیات سفر پزشکیان به اهواز + فیلم و عکس

۲ تیر ۱۴۰۳، ۲۱:۰۵
کد خبر: 85517012
جزئیات سفر پزشکیان به اهواز + فیلم و عکس

اهواز- ایرنا- مسعود پزشکیان نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری شامگاه شنبه در ادامه سفرهای انتخاباتی خود وارد اهواز شد.

به گزارش خبرنگار ایرنا ، مسعود پزشکیان نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری شامگاه شنبه دوم تیر ماه در ادامه سفرهای انتخاباتی خود وارد اهواز شد و مورد استقبال حامیان خود قرار گرفت.

عرب های خوزستان با  سردادن شعار " پزشکیان اهلا بیک کل الاهواز یحیک" ورود مسعود پزشکیان به خوزستان را خوش آمد گفتند.

نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری امشب در سفر به خوزستان و در جمع هواداران خود در سالن ۱۳ آبان اهواز گفت: اگر به عنوان رئیس جمهور انتخاب شوم اولین برنامه من رسیدگی به مشکلات خوزستان خواهد بود.

پزشکیان با اشاره به اینکه برای ایران خجالت آور است، مردم خوزستان با این منابع در فقر باشند، گفت: بیکاری در خوزستان با داشتن طلای سیاه و این حجم از منابع قابل پذیرش نیست.

وی افزود: اگر به عنوان رئیس جمهور انتخاب شوم اولین برنامه من رسیدگی به مشکلات خوزستان خواهد بود.

نامزد انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه بدون توجه به محیط زیست؛ توسعه بی معنی است، اظهار کرد: یکی از نامزدها در مناظره دیروز گفت اجازه نمی‌دهیم رئیس جمهور شوید، آن ها خدا و مردم نیستند که جلوی ما بایستند.

متن کامل این خبر در اینجا قابل مشاهده است.

در ادامه جزئیات سفر پزشکیان به اهواز را می توانید در مطلبی با عنوان حاشیه‌های سفر پزشکیان به اهواز ؛ ما که هوا نداریم؛ ولی هواتو داریم بخوانید.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha