رفع تصرف و تخریب ساخت و ساز غیرمجاز از بستر رودخانه جاجرود در پاکدشت

پاکدشت- ایرنا- مدیر امور منابع آب پاکدشت از رفع تصرف و تخریب یک هزار متر مربع دیوار کشی غیر مجاز در بستر رودخانه جاجرود خبر داد.

به گزارش ایرنا، علیرضا خانی‌زاد عصر شنبه با اعلام این مطلب اظهار کرد: با تلاش تیم گشت و بازرسی امور منابع آب پاکدشت و پیگیری به عمل آمده، عملیات رفع تصرف از بستر رودخانه جاجرود در شهرستان پاکدشت انجام شد.

رفع تصرف و تخریب ساخت و ساز غیرمجاز از بستر رودخانه جاجرود در پاکدشت

وی گفت: در این عملیات بیش از هزار مترمربع از بستر رودخانه که دارای دیوار کشی غیرمجاز بود رفع تصرف شد.

مدیر امور منابع آب پاکدشت با بیان اینکه این اقدام در راستای قانون توزیع عادلانه آب و برخورد با ساخت و سازهای غیر مجاز انجام شد، توضیح داد: در راستای صیانت و حفاظت از رودخانه ها و مجاری آب های سطحی و جلوگیری از ساخت و سازهای غیر مجاز در بستر وحریم رود خانه ها، گروه گشت و بازرسی به طور مداوم در حال گشت زنی در منطقه بوده و به محض برخورد با هرگونه تخلف اقدامات لازم جهت جلوگیری و رفع تصرف صورت می گیرد.

رفع تصرف و تخریب ساخت و ساز غیرمجاز از بستر رودخانه جاجرود در پاکدشت

خانی‌زاد به تمام افرادی که قصد خرید زمین و یا ساخت و ساز در مجاورت مجاری آب‌های سطحی را دارند، هشدار داد و افزود: قبل از هرگونه اقدام جهت اطلاع از میزان بستر و حریم و ضوابط قانونی آن، به امور منابع آب پاکدشت مراجعه کنند تا از هرگونه سوء استفاده سودجویان و ورود ضرر و زیان به افراد جلوگیری شود.

شهرستان پاکدشت پایتخت گل و گیاه کشور با بیش از ۴۵۰ هزار نفر جمعیت در محور ترانزیتی بزرگراه امام رضا (ع) در جنوب‌شرق تهران واقع شده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha