معمای مهدی ترابی؛ رد پیشنهاد ۴۵ میلیاردی پرسپولیس و دریافت ۵۰۰ هزار دلار از تراکتور؟

تهران-ایرنا- گفته می شود مهدی ترابی از مدت ها قبل با تراکتور به توافق رسیده و احتمالاً فصل بعد پیراهن این تیم را می پوشد.

به گزارش ایرنا، مهدی ترابی یکی از کلیدی ترین بازیکنان پرسپولیس در سال های اخیر بوده و نقش پر رنگی در قهرمانی های اخیر این تیم ایفا کرده. ترابی حدود ۵۰ گل برای پرسپولیس زده و البته در ارسال پاس گل هم آمار قابل توجهی به نام خود ثبت کرده. با این حال و بعد از قهرمانی با پرسپولیس در لیگ بیست و سوم صحبت هایی مبنی بر جدایی ترابی شنیده شده. حتی گفته می شود مذاکرات تراکتور با او از دو ماه قبل آغاز شده و به توافق هم منجر گردیده.

ترابی طی یکی دو روز اخیر با پرسپولیس پای میز مذاکره نشسته اما به توافقی نرسیده. مذاکره ای که نزدیکان باشگاه پرسپولیس معتقدند فرمالیته بوده، چرا که او با تراکتور به توافق رسیده است. از باشگاه پرسپولیس خبر می رسد پیشنهادی حدود ۴۵ میلیاردی هم به ترابی داده شده اما او نپذیرفته و از مذاکره طفره رفته است.

معمای مهدی ترابی؛ رد پیشنهاد ۴۵ میلیاردی پرسپولیس و دریافت ۵۰۰ هزار دلار از تراکتور؟

از تبریز هم خبر می رسد تراکتور چراغ خاموش فعالیت های خود را در نقل و انتقالات دنبال می کند. آنها با اینکه بحث واگذاری را پیش کشیده اند اما در بازار نقل و انتقالات روزهای پرکاری را سپری می کنند تا بتوانند ستاره های لیگ را به خدمت بگیرند. حتی یکی از نزدیکان باشگاه تراکتور خبر از پرداخت ۵۰۰ هزار دلار به ترابی داده است. موضوعی که صحت و سقم آن طی روزهای آینده قطعاً مشخص خواهد شد.

آنچه مشخص است اینکه پرسپولیس و ترابی به توافق نرسیده اند و او یک گام دیگر به تراکتور نزدیک شده است. آینده ترابی تبدیل به معمایی بی جواب شده و هواداران پرسپولیس هم منتظرند ببینند آیا ستاره چند فصل اخیر تیم شان را دوباره با پیراهن قرمز می بینند یا باید او را عضو جدیدی از باشگاه تراکتور بدانند؟ به نظر می رسد گزینه دوم محتمل تر است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha