۲ تیر ۱۴۰۳، ۲۳:۴۴
کد خبرنگار: 2785
کد خبر: 85516725
T T
۱ نفر

برچسب‌ها

ستاد مردمی اصولگرایان حامی پزشکیان در زنجان شروع به کار کرد

زنجان - ایرنا - ستاد مرکزی اصولگرایان و نیروهای انقلابی مسعود پزشکیان نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در این استان تشکل و راه اندازی شد.

یکی از مسوولان ستاد اصولگرایان حامی پزشکیان شامگاه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این ستاد از ۲ روز گذشته در شهر زنجان آغاز به کار کرده است.

رسول رستمخانی افزود: این اتفاق قبلا هم در زنجان سابقه داشته و اصلاح طلبان در حمایت از شهید جمهور (شهید رئیسی) ستاد داشته‌اند.

وی با بیان اینکه پزشکیان نامزد چهاردهمین دوره ریاست جمهوری فردی فرا جناحی است، اضافه کرد: به ایشان اعتقاد قلبی دارم چرا که وی می تواند بین جناح ها وحدت بخش باشد.

رستمخانی افزود: معتقدم پزشکیان می تواند آشتی ملی و آرامش و همدلی را در کشور ایجاد کند.

وی اضافه کرد : این اقدام در راستای به کارگیری همه ظرفیت های نخبگان و افراد موثر در جامعه و تحقق مشارکت حداکثری مردم و انتخاب اصلح صورت گرفته است.

رستمخانی افزود: ما به دنبال وحدت هستیم و طبق فرمایشات مقام معظم رهبری دنبال کارسازی مشارکت حداکثری هستیم تا یک رییس جمهور با پشتوانه رای بالا پای کار نظام و کشور باشد.

به گزارش ایرنا، چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری هشتم تیرماه امسال برگزار می‌شود.

مسعود پزشکیان، مصطفی پورمحمدی، سعید جلیلی، علیرضا زاکانی، امیر حسین قاضی زاده هاشمی و محمد باقر قالیباف به ترتیب حروف الفبا ۶ نامزد این دوره از انتخابات ریاست جمهوری به شمار می‌روند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha