هرآنچه باید از آزادسازی اراضی ملی در چالوس بدانید

ساری- ایرنا- رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان مازندران از آزادسازی ۳۰۰ متر مربع از زمین های زراعی در یکی از مناطق شهرستان چالوس به ارزش ۶۰ میلیارد ریال خبر داد.

به گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی پلیس مازندران، سرهنگ محمد محمدپور روز شنبه اظهار کرد: در پی تغییر کاربری غیر قانونی و تصرف ۳۰۰ متر از اراضی ملی و منابع طبیعی در یکی از مناطق شهرستان چالوس، موضوع در دستور کار رابطان این پلیس و ماموران انتظامی شهرستان چالوس قرار گرفت.

وی افزود: پس از هماهنگی های قضائی با همکاری کارشناسان منابع طبیعی آن شهرستان، تمام دیوار کشی ها و بناهای ایجاد شده در زمین مذکور تخریب شد و در اختیار بخش منابع طبیعی قرار گرفت.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان مازندران تصریح کرد: مالک زمین مذکور که پس از تفکیک غیر قانونی این زمین اقدام به دیوار کشی و ساخت و سازهای غیر مجاز در آن کرده بود نیز پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.

سرهنگ محمدپور ارزش زمین های رهاسازی شده در این عملیات را بالغ بر ۶۰ میلیارد ریال عنوان کرد و با اشاره به مبارزه جدی پلیس با جرایم اقتصادی از مردم خواست در صورت مشاهده هرگونه زمین خواری، تصرف اراضی ملی و یا کشاورزی موضوع را از طریق مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.

هرآنچه باید از آزادسازی اراضی ملی در چالوس بدانید

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha