جشنواره بیمه های اتومبیل؛ تخفیف و تقسیط بیمۀ شخص ثالث و بدنه

تهران - ایرنا - جشنوارۀ بیمه‌های اتومبیل سرمد به مناسبت دهۀ امامت و ولایت با ارائه تخفیف و تقسیط بیمۀ شخص ثالث و بدنه آغاز شد. متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به هر یک از نمایندگی‌های بیمه سرمد در سراسر کشور مراجعه کنند.

به گزارش ایرنا از روابط عمومی بیمه سرمد، بیمه سرمد به مناسبت دهۀ امامت و ولایت در جشنوارۀ بیمه‌های اتومبیل از تاریخ ۲۷ خردادماه ۱۴۰۳ تا پایان شهریورماه ۱۴۰۳ شرایط تقسیط و تخفیف ارائه می‌نماید.

در این جشنواره، بیمه‌های شخص ثالث و بدنه به شرح ذیل ارائه می‌شود:

۱- صدور بیمه‌نامۀ شخص ثالث و بدنه بدون پیش‌پرداخت با اقساط مناسب که اولین قسط با فاصلۀ یک ماه بعد از صدور بیمه‌نامه مشروط به اخذ تعهد و تضامین لازم و حصول اطمینان از وصول حق بیمه از شبکۀ فروش با رعایت سایر شرایط بیمه‌نامه.

۲- ارائۀ ۲.۵% تخفیف جهت صدور بیمه‌نامۀ شخص ثالث در صورتی که حق بیمه به‌صورت نقدی و یکجا در زمان صدور بیمه‌نامه به حساب شرکت واریز گردد.

۳- ارائۀ ۲.۵% تخفیف در صورت خرید بیمه‌نامۀ شخص ثالث و بدنه جهت خودروهای سواری به‌صورت هم‌زمان؛ ارائۀ ۲۵% تخفیف به حق بیمه بدنه خودروهای با ارزش کمتر از یک میلیارد تومان و ارائۀ ۳۵% تخفیف به خودروهای با ارزش بیش از یک میلیارد تومان.

۴- ارائۀ ۳۰% تخفیف به حق بیمه مازاد مالی در صورتی که بیمه‌گزار تقاضای تعهدات مالی شخص ثالث بیش از تعهدات قانونی (۴۰۰ میلیون ریال) را داشته باشد.

۵- ارائۀ ۴۰% تخفیف گروهی به بیمه‌نامۀ بدنه خودروهای بارکش با سال ساخت ۱۳۸۶ تا ۱۳۸۹ و ارائۀ ۵۰% تخفیف گروهی بیمه‌نامۀ بدنه جهت خودروهای بارکش با سال ساخت ۱۳۹۰ و بالاتر از آن.

۶- مجوز مورداستفاده (شخص ثالث) برای کلیۀ گروه‌هالی خودرو اعم از سواری (تاکسی، آژانس، تعلیم رانندگی و ...) بارکش و اتوکار جهت صدور بیمه‌نامه.

برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به هر یک از نمایندگی‌های بیمه سرمد در سراسر کشور مراجعه کنید. نزدیک‌ترین نمایندگی سرمد به محل زندگی و یا محل کار شما در وب‌اپلیکیشن بیمه سرمد به آدرس https://webapp.sarmadins.ir در دسترس شماست.

۰ نفر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha