جزییات ۴۰ همت پروژه آماده افتتاح در کرمان

کرمان- ایرنا- استاندار کرمان ضمن اعلام افتتاح چندپروژه بزرگ این استان طی روزهای آتی در هفته جاری با حضور ویدیوکنفرانسی سرپرست ریاست جمهوری توضیح داد که مجموع این پروژه ها ۴۰ همت ارزش دارند که البته برخی از آنها با سرمایه ۱۰ همت در ۲ روز اخیر با حضور وزیر صمت بهره‌برداری شد.

به گزارش ایرنا به نقل از روابط عمومی استانداری کرمان، محمدمهدی فداکار روز شنبه در نشست کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان گفت: ۲ پروژه شرکت مس در مجموعه مجتمع‌های معدنی درآلو و دره‌زار، خط انتقال آب رفسنجان و ورزشگاه مس کرمان افتتاح خواهند شد.

وی با اشاره به سفر ۲ روزه وزیر صنعت، معدن و تجارت و بازدید و افتتاح چند پروژه در استان طی اواخر هفته گذشته افزود: با نگاه مثبت و راهگشای وزیر صمت، دغدغه‌های شرکت‌های صنعتی و معدنی و واحدهای تولیدی بررسی و رفع شد.

فداکار با اشاره به آماده افتتاح بودن ۴۰ همت پروژه در استان افزود: در سفر وزیر صمت به استان کرمان، ۱۰ همت پروژه حوزه صنعت و معدن به بهره‌برداری رسید.

طبق این گزارش همچنین در نهمین کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان کرمان در سال جاری ۱۱ طرح در حوزه صنعت و معدن شمال استان کرمان و سه طرح در حوزه جنوب استان بررسی و تصمیم‌گیری شد. به گزارش ایرنا جزییات بیشتری از این طرح ها در خبر روابط عمومی استانداری نیامده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha