۱ تیر ۱۴۰۳، ۱۶:۰۶
کد خبرنگار: 5631
کد خبر: 85515745
T T
۲ نفر

برچسب‌ها

کشتی فرنگی نوجوانان آسیا؛ نمایندگان ایران حریفان خود را شناختند

تهران-ایرنا- مسابقات کشتی فرنگی نوجونان قهرمانی آسیا در حالی از فردا شنبه به میزبانی اردن آغاز می‌شود که نمایندگان ایران، حریفان خود را شناختند.

به گزارش ایرنا، مسابقات کشتی فرنگی نوجونان قهرمانی آسیا از فردا شنبه و به مدت ۲ روز در شهر امان کشور اردن برگزار می‌شود.

مسابقات ۷ وزن نخست این رقابت ها فردا شنبه و مسابقات ۳ وزن دیگر نیز روز یکشنبه، انجام خواهد شد.

قرعه ۷ نماینده کشورمان به شرح زیر است:

در وزن ۴۵ کیلوگرم که ۱۱ نفر حضور دارند، احمد بدرالدینی پس از استراحت در دور اول، در دور دوم به مصاف برنده کشتی‌گیران اردن و چین می‌رود.

در وزن ۴۸ کیلوگرم که ۸ شرکت کننده دارد، علیرضا امیری در دور نخست با هان از کره جنوبی پیکار می‌کند.

در وزن ۵۱ کلوگرم که ۱۰ نفر شرکت کرده‌اند، ابوالفضل کرمی پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با برنده کشتی گیران اردن و قزاقستان مبارزه می‌کند.

در وزن ۵۵ کیلوگرم که ۱۰ نفر حضور دارند، امیرعلی حیدری پس از استراحت در دور اول، در دور دوم به مصاف برنده کشتی‌گیران چین و اردن می‌رود.

در وزن ۶۰ کیلوگرم که مسابقات آن با حضور ۱۲ کشتی گیر برگزار می‌شود، ابوالفضل شیری در دور اول با عبدالناصر از اردن کشتی می‌گیرد و در صورت پیروزی بر این حریف، در دور بعد به مصاف کائو از چین تایپه می‌رود.

در وزن ۹۲ کیلوگرم که ۱۱ نفر حضور دارند، دانیال ایزدی در مبارزه نخست به مصاف ساچین از هند می‌رود و در صورت گذر از این حریف در دور دوم با کمیل جانوف از ازبکستان کشتی خواهد گرفت.

در وزن ۱۱۰ کیلوگرم که ۸ نفر شرکت کرده‌اند، ایوب حسینوند قاسمی در دور اول با نعمت‌اف از ازبکستان کشتی می‌گیرد و در صورت گذر از این حریف، در دور بعد به مصاف برنده مبارزه میان کشتی‌گیران ژاپن و قزاقستان می‌رود.

مسابقات ۳ وزن دیگر روز یکشنبه برگزار می‌شود و اسامی نمایندگان کشورمان در این اوزان به شرح زیر است:

۶۵ کیلوگرم: امیرمهدی سعیدی‌نوا

۷۱ کیلوگرم: محمد کاظمی

۸۰ کیلوگرم: عمادرضا محسن‌نژاد

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha