۱ تیر ۱۴۰۳، ۹:۲۸
کد خبرنگار: 2506
کد خبر: 85515465
T T
۶ نفر

برچسب‌ها

گربنیکوف: برتری مقابل ایران آسان نبود

تهران- ایرنا- لیبروی تیم ملی والیبال فرانسه درباره مسابقه با ایران، گفت: هرچند سه بر صفر برنده شدیم، اما برتری مقابل ایران آسان نبود.

به گزارش ایرنا، هفته سوم مرحله مقدماتی لیگ ملت‌های والیبال که از روز سه‌شنبه ۲۹ خرداد در شهرهای لیوبلیانا در کشور اسلوونی (گروه پنجم) و مانیل فیلیپین (گروه ششم) آغاز ‌شده، امروز جمعه با ۶ دیدار دیگر پیگیری می‌شود و تیم ملی والیبال ایران در نخستین دیدار با حساب سه بر صفر مغلوب فرانسه شد.

ژنیا گربنیکوف لیبروی تیم ملی والیبال فرانسه درباره مسابقه با ایران، اظهار داشت: بازی خیلی خوبی بود. شروع این بازی سخت بود به این خاطر که زمان مسابقه خیلی زود بود.

وی با اشاره به سختی این دیدار برای ایران، تصریح کرد: می‌دانستیم برای ایران هم سخت بود چرا که در مدت کوتاهی سه بازی پشت سرهم انجام دادند، اما برای فرانسه برد در این بازی مهم بود چرا که می‌خواهیم در جمع ۸ تیم برتر به لهستان برویم.

لیبروی تیم ملی والیبال فرانسه درباره عملکرد ایران در هفته سوم لیگ ملت‌ها، گفت: ایران هر بار خیلی خوب بازی می‌کند. فکر می‌کنم مقابل فرانسه اعتماد به نفس داشتند چون در دو بازی اخیر مقابل هلند و آمریکا به پیروزی رسیدند.

وی ادامه داد: تیم ایران لیبروی خیلی خوبی دارد. در مجموع بازی کردن مقابل تیم ایران خوب است چرا که بازیکنان فنی با روحیه مناسبی دارند. امروز برد خیلی آسان نبود، سه بر صفر پیروز شدیم اما دو ست اول بازی سختی بود.

مردان والیبال ایران ساعت ۶:۳۰ دقیقه روز یکشنبه در آخرین مسابقه خود در لیگ ملت ها ۲۰۲۴ به مصاف آلمان می‌روند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha