۳۱ خرداد ۱۴۰۳، ۱۲:۰۱
کد خبر: 85514831
T T
۱۵ نفر

برچسب‌ها

بارش‌های رگباری در راه خراسان رضوی است

۳۱ خرداد ۱۴۰۳، ۱۲:۰۱
کد خبر: 85514831
بارش‌های رگباری در راه خراسان رضوی است

مشهد- ایرنا- کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: بارش های رگباری از ظهر امروز در استان آغاز خواهد شد و فردا جمعه با حجم بیشتری ادامه خواهد یافت.

آذر رضایی پور روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: بارش ها بیشتر در مناطق شمالی و کوهستانی خراسان رضوی رخ می دهد اما مناطق مرکزی از جمله کلانشهر مشهد نیز از این بارش ها بهره خواهند برد.

وی ادامه داد: بارش ها همراه با رعد و برق و احتمال بارش تگرگ است و با توجه به رگباری بودن این بارش ها، آبگرفتگی برای مناطق مستعد دور از انتظار نخواهد بود.

کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: وزش باد هم از دیگر پدیده های غالب در روزهای پایانی هفته جاری است و با شدت گرفتن این پدیده در ساعات بعد از ظهر، خیزش گرد و غبار به مناطق شرقی و مرکزی استان پیش بینی می شود.

رضایی پور افزود: در شبانه روز گذشته، فریمان با ۱۶ و سرخس با ۴۲ درجه سانتیگراد به ترتیب خنک ترین و گرمترین شهرستان های استان بوده اند و در همین مدت کلانشهر مشهد نوسانات دمایی ۲۴ تا ۳۶ درجه را به ثبت رسانده است.

وی اضافه کرد: دمای کنونی مشهد ۳۲ درجه است که طبق تحلیل نقشه ها و مدل های هواشناسی، دمای این کلانشهر امروز بین ۲۴ تا ۳۵ درجه در نوسان خواهد بود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha