واژگونی خودرو سواری در بزرگراه نیشابور- مشهد پنج نفر را روانه بیمارستان کرد

مشهد- ایرنا- رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی نیشابور گفت: واژگونی یک دستگاه خودرو سواری صبح امروز در بزرگراه نیشابور- مشهد محدوده روستای عصمت آباد، پنج نفر را روانه بیمارستان کرد.

سید حمید حسینی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این حادثه ساعت ۶ و ۲۰ دقیقه صبح امروز رخ داد که برای امدادرسانی به مصدومان ۲ دستگاه آمبولانس اورژانس از پایگاه‌های "قدمگاه" و "درود" به محل حادثه اعزام شدند.

وی ادامه داد: در بررسی اولیه کارشناسان اورژانس، تعداد مصدومان این حادثه پنج نفر ارزیابی شد که تمام مصدومان پس از دریافت خدمات پیش بیمارستانی به مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی حکیم نیشابور منتقل شدند.

رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی نیشابور با اشاره به ضرورت رانندگی با سرعت مطمئنه به ویژه در زمان ابتدای صبح گفت: از آنجایی که معابر هنگام صبح زود، خلوت است افرادی که در این زمان عازم محل کار خود هستند حتماً با سرعت مطمئنه حرکت کنند و هنگام رانندگی به جلو توجه کامل داشته باشند.

مرکز شهرستان ۴۰۰ هزار نفری نیشابور در جغرافیای مرکزی خراسان رضوی و در ۱۲۷ کیلومتری غرب مشهد قرار دارد.

مرکز اورژانس پیش‌ بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی نیشابور با ۳۳ پایگاه عملیاتی شامل ۱۱ پایگاه شهری، ۱۸ پایگاه جاده‌ای و یک پایگاه امداد هوایی، یک دستگاه اتوبوس آمبولانس، چهار پایگاه موتورلانس با تحت پوشش داشتن چهار شهرستان "نیشابور، فیروزه، زبرخان و میان جلگه" به صورت شبانه‌روزی و رایگان به جمعیت تحت پوشش خدمات ارائه می‌دهد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha