وزیر نیرو: پیگیری اقدام های تامین آب همدان مورد تاکید است

تهران - ایرنا - وزیر نیرو گفت: اجرای اقدام‌های مرتبط با شهر همدان را پیگیری می کنیم تا مردم مناطق مختلف این شهر از توزیع عادلانه آب شرب بهره‌مند شوند.

به گزارش ایرنا از شرکت مدیریت منابع آب ایران، علی اکبر محرابیان در صد و چهارمین جلسه امور آب وزارت نیرو در دولت سیزدهم،به اهمیت اقدام های مرتبط با بهینه‌سازی شبکه توزیع آب شرب شهرها تاکید کرد.

همچنین در این جلسه سخنگوی صنعت آب کشور گفت:با بهینه‌سازی تأسیسات شرب شهر همدان، توزیع آب در سطح این شهر عادلانه می‌شود

فیروز قاسم‌زاده ادامه داد: در صد و چهارمین جلسه امور آب وزارت نیرو در دولت سیزدهم، نتایج مطالعات بهینه‌سازی شبکه توزیع شرب شهر همدان در حضور وزیر نیرو ارائه شد و ابعاد پایدارسازی تأمین شرب این شهر مورد بررسی قرار گرفت.

وی خاطرنشان کرد:بعد از قطعی آب شرب همدان در تابستان ۱۴۰۱ به‌دلیل شرایط خشکسالی حاکم بر این استان، اقدام های مختلفی برای بهبود تأمین آب شرب این شهر صورت گرفت، به‌طوریکه با اقدام های اضطراری و کوتاه مدت، شرایط تأمین آب در این شهر بهبود مناسبی یافت.

سخنگوی صنعت آب گفت: در چارچوب اقدام های بلندمدت نیز، بهینه‌سازی شبکه توزیع آب شرب شهر همدان در دو سال گذشته در دست مطالعه و پیگیری بوده است که نتایج این پیگیری‌ها در صد و چهارمین جلسه امور آب وزارت نیرو مورد بحث قرار گرفت.

در این جلسه، گزینه برتر از بین سناریوهای مختلف بهینه‌سازی، ارائه و اقدام های مورد نیاز طرح شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha