برگزاری مراسم اربعین شهدای خدمت همراه با برنامه‌های هنری

تهران- ایرنا- معاون هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در جلسه ستادی مراسم چهلم شهید رئیسی و همراهان ایشان از برگزاری برنامه‌های هنری در ایام چهلم شهیدان خدمت خبر داد.

به گزارش ایرنا از روابط عمومی معاونت هنری، ستاد برگزاری مراسم اربعین شهادت آیت الله ابراهیم رئیسی و هیات همراه ایشان روز گذشته در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.

ریاست این جلسه برعهده وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی بود. به گفته محمدمهدی اسماعیلی قرار است تا مراسم اربعین سید شهیدان خدمت، رئیس جمهور شهید آیت الله سید ابراهیم رئیسی در مصلای تهران برگزار شود.

هرکدام از معاونین و مدیران وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی قرار است که برنامه‌های مرتبط با حوزه کاری خود را در ایام اربعین شهید رئیسی انجام دهند.

در این راستا محمود سالاری معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی که عهده‌دار چهار اداره کل هنرهای تجسمی، هنرهای نمایشی، موسیقی و برنامه‌ریزی و آموزش‌های هنری است، نیز در سخنانی از از برگزاری نمایشگاه عکس و آثار هنری، ساخت سرود و سفارش موسیقی، تولیدات تجسمی و نمایش برای شهید آیت الله رئیسی خبر داد.

بر این اساس مدیران ادارات کل معاونت هنری هرکدام در حال انجام امور مربوط به حوزه کاری خود برای چهلم شهید رئیسی هستند که اخبار آنها به زودی منتشر خواهد شد.

۷ تیر مراسم چهلم رئیس‌جمهور شهید و همراهان در مصلای تهران برگزار می‌شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha