برنامه ویژه ای برای رفع مشکلات رشته سوارکاری داریم

تبریز- ایرنا- رئیس فدراسیون سوارکاری با بیان اینکه برنامه های ویژه ای برای رفع مشکلات این رشته ورزشی داریم، گفت: یکی از این برنامه ها، ایجاد درآمد پایدار برای هیات های استانی و استقلال مالی آنهاست.

به گزارش ایرنا از روابط عمومی ورزش و جوانان آذربایجان شرقی، محمد کاظمیان روز چهارشنبه در مجمع انتخاباتی هیات سوارکاری این استان اظهار کرد: حضور در استان ها برای فدراسیون بسیار مهم است و این فرصتی برای شنیدن مشکلات آنهاست.

وی به فعال شدن سامانه فدراسیون سوارکاری اشاره کرد و افزود: تمام تلاش مان را برای مستقل شدن هیات انجام می دهیم و اقدامات خوبی در این زمینه انجام داده ایم.

مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی نیز در این مجمع گفت: هیات سوارکاری استان از جمله هیات هایی است که شهرستان های بسیار فعالی دارد و این رشته در استان بخوبی رشد یافته است.
حبیب ستوده نژاد با بیان اینکه سوارکاری در کنار ورزش صنعت بزرگی به شمار می رود ، بیان کرد: میزبانی از مسابقات سوارکاری در استان به نفع این رشته در استان خواهد بود و موجب پیشرفت این رشته خواهد شد.

به گزارش ایرنا، مجمع انتخاباتی هیات سوارکاری آذربایجان شرقی در سالن کنفرانس اداره کل ورزش و جوانان استان برگزار شد و پس از رای گیری از ۲۵ عضو مجمع، محمد تقی زاده با کسب تمام آرا برای چهارسال دیگر به عنوان رئیس هیات سوارکاری آذربایجان شرقی ابقا شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha