۳۰ خرداد ۱۴۰۳، ۱۲:۴۴
کد خبرنگار: 2239
کد خبر: 85513760
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

ضرب و شتم نیروی اورژانس البرز حین ماموریت امدادی

۳۰ خرداد ۱۴۰۳، ۱۲:۴۴
کد خبر: 85513760
ضرب و شتم نیروی اورژانس  البرز حین ماموریت امدادی

کرج - ایرنا - رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان البرز اعلام کرد: یک نیروی امدادی اورژانس البرز حین ماموریت توسط اقوام بیمار ضرب و شتم شد.

به گزارش ایرنا از روابط عمومی مرکز مدیریت فوریت های پزشکی البرز، دکتر " احمد مهدوی" روز چهارشنبه گفت: در پی اعلام گزارشی مبنی بر کاهش سطح هوشیاری خانم ۵۳ ساله به دلیل فوت همسر، به مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی ۱۱۵ ، کارشناسان اورژانس بلافاصله به محل اعزام شدند.

وی ادامه داد: با حضور تیم اورژانس ۱۱۵ بر بالین بیمار و انجام اقدامات اولیه اورژانسی ، تصمیم بر انتقال بیمار به بیمارستان گرفته شد که حین انتقال، همراه بیمار از کارشناس فوریت های پزشکی سوالی مبنی بر اینکه بیمار به کدام بیمارستان منتقل می شود؟ که کارشناس به دلیل شلوغی محل و انجام اقدامات درمانی توسط پرسنل اورژانس برای بیمار ، متوجه سوال همراه بیمار نشده که در این حین با عصبانیت و به همراه تعدادی از اقوام به کارشناسان ۱۱۵ حمله کرده و اقدام به ضرب و جرح آنان می نمایند.

مهدوی اظهار کرد: این اقدام آنها منجر به آسیب از ناحیه سر و شکستگی بینی یکی از کارشناسان اورژانس می شود و در نهایت این کارشناس به علت شدت مصدومیت بستری شد.
رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی استان البرز گفت: به طور قطع در کنار ارائه خدمت به مردم استان البرز حراست و حمایت از همکاران تلاشگر اورژانس ۱۱۵ از اولویت های مهم سازمان اورژانس است.

وی تاکید کرد که هرگونه تعدی به نیروهای امدادی را از طریق مراجع قضایی تاحصول نتیجه مطلوب پیگیری خواهیم کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha