فنونی‌زاده:‌ با رفتن بیرانوند پرسپولیس آرامش می‌گیرد؛ مدیران باشگاه نباید به کسی باج بدهند

تهران- ایرنا- پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس، گفت: قطعا با رفتن بیرانوند، پرسپولیس آرامش می‌گیرد چون هواداران دیگر استرس ندارد که آخر فصل این بازیکن می‌رود یا می‌ماند.

مرتضی فنونی‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا، در خصوص جدایی علیرضا بیرانوند از پرسپولیس، اظهار داشت: نمی‌دانم چرا بازیکنان، گذشته خود را فراموش می‌کنند. بیرانوند در این چند سال کارش همین است و پشت سر هم فسخ می‌کند. معتقدم بیرانوند دیگر نباید نزدیک باشگاه شود، چون با احساسات هواداران بازی می‌کند. شرایط سنی او بالا رفته و بهتر است، برود چون ما امیررضا رفیعی را داریم. قطعا با رفتن این دروازه‌بان، پرسپولیس آرامش می‌گیرد چون هواداران دیگر استرس ندارد که در آخر فصل این بازیکن برود یا نرود. خیلی متعجب هستم که این بازیکن هفته قبل می‌گوید فسخ نمی‌کنم ولی الان می‌آید فسخ می‌کند.

وی افزود: این فصل هم ضعیف عمل کرد و تنها دلیلی تیم گل‌های بیشتری نخورد به خاطر مدافعان بود. هر کسی از پرسپولیس برود قطعا در آینده در تیم ملی هم جای نخواهد داشت.

پیشکسوت پرسپولیس در مورد اینکه چرا بازیکنان تیم تمدید نمی‌کنند، خاطرنشان کرد: به نظرم‌ دیگر باشگاه نباید دیگر به کسی باج بدهد و هر کسی هم دلش نمی‌خواهد، باید برود. خوشبختانه تیم خصوصی‌ شده و می‌توانیم بازیکنان خوبی جذب کنیم. بازیکنان باید از امید عالیشاه و وحید امیری یاد بگیرند که با جان دل برای پرسپولیس بازی می‌کنند.

فنونی‌زاده:‌ با رفتن بیرانوند پرسپولیس آرامش می‌گیرد؛ مدیران باشگاه نباید به کسی باج بدهند

فنونی‌زاده درباره شرایط پرسپولیس برای حضور در لیگ نخبگان آسیا گفت: مدیران باشگاه باید از حالا به فکر جذب دروازه‌بان خوب و درجه یک باشند. پرسپولیس باید در تمام خطوط بهترین‌ها را بگیرد چون تیم‌های عربی بهترین‌های دنیا را در اختیار دارند.

وی در خصوص وضعیت نامشخص سرمربی پرسپولیس، یادآور شد: به نظرم نباید افشین قطبی به پرسپولیس بیاید چون او هر چند سال یک بار دلش برای ایران تنگ می‌شود و دوباره به یک کشور دیگر می‌رود. شک نکنید برای پرسپولیس فقط سرمربی خارجی خوب است، چون آنها تجربیات خاص خود را دارند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha