دریادار ایرانی: به زودی شاهد الحاق‌هایی در حوزه نیروی دریایی خواهیم بود

تهران-ایرنا- فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: به زودی شاهد الحاق‌هایی در حوزه نیروی دریایی خواهیم بود و حضور موثر در همه اقیانوس‌ها در دستور و اولویت کار ما قرار دارد.

به گزارش حوزه دفاعی ایرنا، امیر دریادار شهرام ایرانی فرمانده نیروی دریایی ارتش در مرکز آماد و پشتیبانی این نیرو در سیرجان گفت: ما در حوزه های عملیاتی پیشرفت‌های خوبی را در نیروی دریایی داشته‌ایم و در حوزه‌های عملیاتی الحاق هایی را در پیش داریم که همچنان ما را در نقطه اقتدار و پیشرفت نگه خواهد داشت.

دریادار ایرانی با بیان اینکه به زودی شاهد الحاق‌هایی در حوزه دریایی خواهیم بود و حضور موثر در همه اقیانوس‌ها نیز در دستور و اولویت کار ما قرار دارد، تاکید کرد: موفقیت‌های ما موفقیت‌های مردم و کشور است؛ چرا که نیروی دریایی ویترین کشور در صحنه بین‌المللی است.

فرمانده نیروی دریایی ارتش ادامه داد: نیروی دریایی ارتش در حوزه پهپادی، به پهپادهای پیشرفته دست یافته که این موضوع ارتقای توان رزم نیروی دریایی در حوزه پهپادی را افزایش داده است.

وی در ادامه با اشاره به انتخابات ریاست جمهوری، تصریح کرد: انتخابات عرصه حضور مقتدرانه ملت ایران است و یکی از عرصه‌هایی که ملت عزیز ایران همیشه با اقتدار در آن حضور پیدا کردند و این بار نیز باشکوه تر از همیشه انتخابات ریاست جمهوری برگزار خواهد شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha