۳۰ خرداد ۱۴۰۳، ۱۰:۴۹
کد خبرنگار: 1459
کد خبر: 85513560
T T
۶ نفر

برچسب‌ها

فعالیت درمانی بیمارستان قائم(عج) رشت تا رفع اشکالات متوقف است

رشت - ایرنا - رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت: ارائه خدمات درمانی در بیمارستان قائم (عج) رشت که دیروز دچار حریق شده بود تا رفع اشکالات متوقف شده‌ است.

دکتر محمدتقی آشوبی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: با توجه به شرایط این بیمارستان در پی حریق در حال حاضر فعالیت درمانی آن را متوقف کرده‌ایم تا اقدامات لازم برای رفع اشکالات پیش آمده ناشی از حریق انجام شود.

وی بیان کرد: در پی بروز حریق و شرایط نامطلوب ایجاد شده در بیمارستان قائم (عج) رشت نمی‌توان این مرکز درمانی را فعال کرد باید پس از رفع مشکلات مربوط به برق و سایر موارد و ارتقا سطح ایمنی بخش های مربوطه بیمارستان فعال شود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان اضافه کرد: تمام تلاشمان را برای رفع مشکلات بیمارستان قائم (عج) به منظور برگشت سریعتر به چرخه درمان به کار گرفته‌ایم.

به گزارش ایرنا، بیمارستان قائم (عج) رشت بامداد (سه‌شنبه ۲۹ خرداد) دچار آتش سوزی شد که با تلاش نیروهای آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری رشت ظرف سه ساعت مهار شد، بر اساس بررسی‌های اولیه حریق بیمارستان قائم (عج) رشت از اتاق تاسیسات برق اضطراری در طبقات زیرین بیمارستان شروع شد؛ این موضوع به صورت دقیق توسط کارشناسان در دست بررسی است.

سرپرست ریاست‌جمهوری در تماس تلفنی با اسدالله عباسی استاندار گیلان دستور لازم را برای بررسی دقیق ابعاد حادثه و ایمنی بیمارستان قائم (عج) رشت صادر کرد.

بیشتر بخوانید:

دستور سرپرست ریاست‌جمهوری به استاندار گیلان در پی بروز آتش‌سوزی قائم رشت

برخورد جدی با مقصران آتش سوزی بیمارستان قائم رشت صورت می‌گیرد

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha