نرم افزار درمان در دسترس بازنشستگان کشوری قرار گرفت

تهران -ایرنا - صندوق بازنشستگی کشوری اعلام کرد: با هدف تسهیل امور درمانی بازنشستگان «نرم افزار درمان بیمه ملت» که ارائه خدمات بیمه تکمیلی را بر عهده دارد طراحی شد و در دسترس بازنشستگان قرار گرفت.

به گزارش ایرنا از صندوق بازنشستگی کشوری این نرم افزار به منظور ارائه خدمات غیرحضوری و آسان به بازنشستگان طراحی شده است و امکانات متعددی را در اختیار این افراد قرار می‌دهد.

براساس این گزارش، امکاناتی چون ایجاد پروفایل اختصاصی برای هر بیمه شده، امکان جستجوی مراکز درمانی، مشاهده سوابق درمان، ثبت هزینه های درمان و بارگذاری آنلاین مدارک و اسناد پزشکی و همچنین تماس با پشتیبانی نرم افزار در شرکت بیمه ملت از جمله امکانات و ویژگی های نرم افزار درمان شرکت بیمه ملت برای بازنشستگان و وظیفه بگیران صندوق بازنشستگی کشوری است.

در این گزارش در مورد ثبت نام و ایجاد پروفایل آمده است : بازنشستگان می توانند با مراجعه به نشانی hs.mellatyar.app و یا اسکن QR کد موجود در پوسترهای اطلاع رسانی، نسبت به ثبت نام و ایجاد پروفایل خود در این اپلیکیشن اقدام کنند.

درادامه این گزارش در خصوص جستجوی مراکز درمانی تصریح شده است با استفاده از این اپلیکیشن، بازنشستگان می‌توانند به راحتی مراکز درمانی طرف قرارداد با بیمه ملت را در سراسر کشور جستجو کرده و از خدمات آنها بهره‌مند شوند.

ثبت هزینه‌های درمانی هم بر اساس این نرم افزار، امکان ثبت آسان و آنلاین هزینه‌های درمانی و بارگذاری مدارک مربوطه برای بازنشستگان در این اپلیکیشن فراهم شده است.

در مورد مشاهده سوابق درمانی هم بازنشستگان می‌توانند با مراجعه به بخش سوابق درمانی در این اپلیکیشن، به هم اطلاعات مربوط به سابقه درمان خود و اعضای ‌وابسته به خود دسترسی داشته باشند.

بازنشستگان می توانند برای برخورداری از مزیت پشتیبانی دراین نرم افزاردر صورت بروز هرگونه مشکل یا نیاز به راهنمایی از طریق این اپلیکیشن با مرکز پشتیبانی بیمه ملت تماس گرفته و از خدمات مشاوره‌ای و پشتیبانی این مرکز بهره‌مند شوند.

طراحی و ارائه این نرم افزار، گامی دیگر در جهت ارائه خدمات نوین و باکیفیت به بازنشستگان صندوق بازنشستگی کشوری است این اقدام مورد استقبال قرار خواهد گرفت و بازنشستگان

برای دانلود و استفاده از نرم افزار درمان بیمه ملت، می توانید به نشانی hs.mellatyar.app مراجعه کنند.

نرم افزار درمان، طراحی و در دسترس بازنشستگان کشوری قرار گرفت

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha