۳۰ خرداد ۱۴۰۳، ۱۳:۲۳
کد خبرنگار: 1452
کد خبر: 85513404
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

نماینده همدان در مجلس: برخورداری از امکانات رفاهی حق ساکنان مسکن مهر است

همدان- ایرنا- نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی گفت: برخورداری از امکانات رفاهی، آموزشی، فرهنگی و ورزشی حق ساکنان مسکن مهر این شهر است.

عباس صوفی روز چهارشنبه در گفت وگو باخبرنگار ایرنا اظهار کرد: مسکن مهر همدان مشکلات خاص خود را دارد که به تدریج و جداگانه هرکدام باید برطرف شوند.

وی به بازدید اخیر خود از مسکن مهر کوی فردوس اشاره کرد و افزود: مردم از کمبود امکانات در مسائل آموزشی، تفریحی، حمل‌ونقل و زیرساختی گلایه‌های به حق دارند و تمام تلاش ما حل این معضلات است.

صوفی ادامه داد: مسکن مهر هنوز تحویل شهرداری همدان نشده است و بر این اساس نمی‌توانند خدمات دهی لازم را برای شهروندان ارائه بدهند هر چند شاهد برخی اقدامات در حوزه خدمات شهری هستیم.

وی اضافه کرد: بازدید میدانی از مسکن مهر را داریم تا ضمن بررسی دقیق مشکلات، در اولین فرصت در راستای حل آن‌ها اقدام کنیم.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: هم اکنون امکانات رفاهی در این مناطق بسیار ناچیز و حتی برخی نقاط نیز امکانات کافی وجود ندارد که نیازمند اجرای طرح‌های عملیاتی است.

وی خاطرنشان کرد: توجه به نقاط کم برخوردار یکی از مهم‌ترین سیاست‌های اجرای نمایندگان استان همدان در مجلس شورای اسلامی است.

نماینده همدان در مجلس: برخورداری از امکانات رفاهی حق ساکنان مسکن مهر است

به گزارش ایرنا ساکنان مسکن مهر شهر همدان با جمعیتی حدود ۳۰ هزار نفر در مناطقی نظیر کوی گلستان و فردوس با وجود نزدیک به یک دهه از تحویل مجتمع‌های خود، همچنان با فقر امکانات رفاهی و آموزشی مواجه هستند.

ایجاد بیش از ۳۵ هزار واحد مسکونی مهر در نقاط مختلف همدان برای اقشار کم درآمد اگرچه خدمت بزرگی به خانه دار شدن جمعیت کثیری از همدانی‌ها بود اما نبود امکانات خدمات شهری، آموزشی و رفاهی زندگی در این محیط را با چالش مواجه کرده است.

مجتمع‌های مسکن مهر اغلب در نوار حاشیه‌ای شهر همدان و در شهرک‌های بهشتی، تپه امام گل، شهرک مدنی، شهرک گلستان، باباطاهر، خضر و پل هوایی ایجاد شده است و این مناطق از کمبود امکانات رنج می‌برند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha