ستاد انتخاباتی قالیباف در اردبیل فعال شد

اردبیل- ایرنا- ستاد انتخاباتی محمدباقر قالیباف نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری سه شنبه شب طی آیینی با حضور جمعی از هواداران و حامیان او در اردبیل گشایش یافت.

به گزارش ایرنا، رییس ستاد انتخاباتی قالیباف در استان اردبیل در آیین افتتاح رسمی ستاد وی در این استان، انتخابات پیش رو را برای ساختن آینده متفاوت بسیار مهم خواند و گفت: انقلاب اسلامی ما از زمان پیروزی تاکنون با ۲ مانع دشمنان خارجی و عوامل داخلی دلبسته به خارج و جریان استکبار رو به رو بوده است.

حجت الاسلام نوروزی، خودتحقیری، بی اعتمادی به جوانان و چشم دوختن به خارج را از جمله موانع داخلی انقلاب اسلامی برشمرد و اظهار کرد: جریان انقلابی اصیل که جنگ را اداره کرده و نظام را تاکنون حفظ کرده، همواره با این موانع رو به رو بوده ولی خود را نباخته و با قدرت ایستاده است.

وی افزود: اکنون وقت انتخاب بین این ۲ جریان است چرا که این جریان‌ها در انتخابات ریاست جمهوری هشتم تیرماه امسال، نامزد به میدان آورده‌اند.

رییس ستاد انتخاباتی قالیباف در استان اردبیل گفت: اکنون نگاه «نمی‌توانیم و نمی‌شود» در برابر نگاه «می‌توانیم و می‌شود» رو در رو ایستاده و قرار است یکی از میان این ۲ جریان را برای آینده کشور خود انتخاب کنیم.

وی انتخابات را عرصه جنگ اراده‌ها و تصمیمات خواند و افزود: ایران اسلامی با نگاه «می‌توانیم و می‌شود» جریان مقاومت اسلامی را در منطقه راه انداخته و صدور پیام تسلیت برای شهادت آیت الله ریییس از سوی اغلب مقامات و کشورهای جهان، نشان دهنده اقتدار این نگاه در ابعاد بین‌المللی است.

حجت الاسلام نوروزی انتخابات ریاست جمهوری پیش رو را انتخاب بین دیپلماسی اقتدار و یا دیپلماسی التماس دانست و اظهارکرد: این انتخابات، مسیر ما را برای آینده کشور مشخص خواهد کرد.

وی با تاکید بر ضرورت توجه، اولویت دادن و اعتماد به جوانان افزود: تنها در این صورت می‌توانیم با هدایت رهبر معظم انقلاب و با ایستادگی در برابر آمریکا و اجانب به قله‌های پیشرفت نزدیک شویم و به فرمایش رهبری چون به قله نزدیک هستیم، دیگر فرصت آزمون و خطا در انتخابات نداریم.

رییس ستاد انتخاباتی قالیباف در استان اردبیل همچنین با بیان اینکه پست ریاست جمهوری عرصه تمرین و کارورزی نیست، گفت: با انتخاب درست باید این منصب را تحویل کسی بدهیم که شعار «می‌توانیم و می‌شود» را محقق کند.

وی با اشاره به اینکه کشور نیازمند رییس جمهور قوی با کارنامه روشن است، ادامه داد: کسی که هیچ برنامه‌‎ای برای انتخابات ریاست جمهوری ندارد، توان رییس جمهور شدن را هم ندارد و نمی‌دانیم با چه هدفی نام نویسی کرده است.

حجت الاسلام نوروزی اضافه کرد: محمدباقر قالیباف با کارنامه روشن در هر منصبی قرار گرفته، تحول آفرین و موفق بوده و با توانمندی و سابقه درخشان، می‌تواند دولت را نیز به خوبی اداره کند.

وی با بیان اینکه برای دفاع از شخص وارد میدان نشده ایم، گفت: ما آمده‌ایم تا به برنامه و سابقه درخشان مدیریتی رای دهیم و از چنین فردی دفاع کنیم.

رییس ستاد انتخاباتی قالیباف در استان اردبیل سرسپردگی به ولایت، داشتن برنامه، گردآوری تیم اجرای قوی، کارنامه و سابقه درخشان و تعهد و پایبندی به راه شهید رییسی را از جمله ویژگی‌های ممتاز قالیباف ذکر کرد و افزود: او می‌تواند کشور را در مسیر رسیدن به قله به خوبی مدیریت کند.

وی همچنین بیان کرد: قالیباف می‌تواند با وجود تحریم، کار کند و کسی که خود را خادم ملت و رهرو شهیدان رییسی و سردار سلیمانی می‌داند، دیگر به عقب بر نمی‌گردد و کشور را به سمت قله‌های پیشرفت هدایت خواهد کرد.

به گزارش ایرنا، چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اسلامی ایران روز جمعه هشتم تیرماه با حضور ۶ نامزد برگزار خواهد شد.

مصطفی پورمحمدی، مسعود پزشکیان، سعید جلیلی، علیرضا زاکانی، محمدباقر قالیباف و سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی ۶ نامزد تایید صلاحیت شده چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری هستند.

استان اردبیل که بر اساس آخرین سرشماری دارای بیش از یک میلیون و ۲۸۰ هزار نفر جمعیت در ۱۲ شهرستان است، در این دوره انتخابات ریاست جمهوری افزون بر یک میلیون نفر واجد شرایط شرکت در رای‌گیری خواهد داشت.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha