فعالیت ستاد مرکزی انتخاباتی قالیباف در ایلام آغاز شد

ایلام - ایرنا - مراسم آغاز به کار ستاد مرکزی انتخاباتی محمدباقر قالیباف نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در شهر ایلام برگزار شد.

به گزارش ایرنا، مراسم آغاز به کار ستاد مرکزی قالیباف ساعت ۱۹ روز سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۳ در چهارراه عبداللهی شهر ایلام با حضور مسئولان ستادهای شهرستانی و اعضای شورای مرکزی این ستاد برگزار شد.

نصرت‌الله حیدری زرنه به عنوان رئیس ستاد مرکزی انتخاباتی محمدباقر قالیباف نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری معرفی شده است.

به گفته رئیس ستاد مرکزی انتخاباتی قالیباف در ایلام، ۱۲ ستاد مردمی در سطح شهرستان‌های این استان همزمان با آغاز به کار ستاد مرکزی، فعالیت خود را شروع خواهند کرد.

وی با بیان اینکه سه ستاد انتخاباتی قالیباف در مرکز استان فعالیت دارند، گفت: شورای راهبردی با حضور احزاب، نخبگان، رسانه و بانوان استان در ستاد مرکزی تشکیل شده است.

حیدری زرنه ابراز کرد: بعد از اعلام صلاحیت نامزدها فعالیت ستاد انتخاباتی محمدباقر قالیباف در استان تشکیل و احکام شورای راهبردی این ستاد و همچنین روسای ستادهای ۱۲ گانه صادر شد.

وی خاطرنشان کرد: بیش از ۵۰ کمیته این ستاد در استان نیز ساماندهی شده و به مرور هر شب برنامه‌های تبیینی در خصوص مشارکت حداکثری در انتخابات و دیدگاه‌های محمدباقر قالیباف نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری برگزار خواهد شد.

به گزارش ایرنا، سخنرانی دو تن از رای اولی های استان از برنامه‌های این مراسم بود.

ستاد مرکزی سعید جلیلی دیگر نامزد انتخابات ریاست جمهوری نیز ساعاتی قبل در مرکز این استان آغاز به کار کرد.

فعالیت رسمی ستاد مسعود پزشکیان نامزد دیگر انتخابات چهاردهم ریاست جمهوری نیز امشب آغاز خواهد شد.

چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری هشتم تیر ۱۴۰۳ برگزار می شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha