بازدید وزیر کشور از شرکت زنجیره زردانه فدک گچساران با اشتغالزایی ۸۰۰ نفر

گچساران- ایرنا- وزیر کشور از زنجیره تولید گوشت مرغ شرکت زردانه فدک گچساران با اشتغالزایی بیش از ۸۰۰ نفر بازدید کردند.

رئیس هئیت مدیره شرکت زنجیره زردانه فدک گچساران روز سه شنبه در حاشیه بازید وزیر کشور از این طرح اقتصادی ابراز کرد: این شرکت هم اکنون بیش از پنج طرح کشاورزی اقتصادی با اشتغالزایی ۸۰۰ نفر در گچساران در دست اجرا دارد .

سید مهدی محمدی تصریح کرد: هم اکنون طرح پرورش مرغ گوشتی ۶۰۰ قطعه ای با سه هزارو ۸۰۰ میلیارد ریال در زمینی یه مساحت ۶۰ هزار متر مربع با پیشرفت بیش از ۳۵ درصد در دست ساخت است.

وی ادامه داد: همچنین طرح مرغ مادر گوشتی در قالب ۳۳ هزار قطعه با اعتبار یکهزارو ۵۰۰ میلیارد ریال و پیشرفت ۹۵ درصد در زمینی به مساحت ۲۲ هزار متر مربع در دست ساخت است.

بازدید وزیر کشور از شرکت زنجیره زردانه فدک گچساران با اشتغالزایی ۸۰۰ نفر

محمدی تصریح کرد: کارخانه خوراک دام و طیور با ظرفیت ۴۶ هزار تن در سال با اعتبار یکهزارو ۲۰۰ میلیارد ریال در حال تولید است.

وی ادامه داد: مساحت این طرح اقتصادی کشاورزی بیش از سه هزارو ۵۰۰ متر مربع است.

محمدی اظهار کرد: همچنین کارخانه کنستانتره دام و طیور با ظرفیت ۶ هزار تن در سال با ۵۰۰ میلیارد ریال در زمین مساحت ۳ هزارو ۵۰۰ متر مربع اجرا و در حال تولید است.

بازدید وزیر کشور از شرکت زنجیره زردانه فدک گچساران با اشتغالزایی ۸۰۰ نفر

وی عنوان کرد: هم اکنون مجتمع کشتارگاه با ظرفیت ۶ هزار قطعه در ساعت با یکهزارو ۷۰۰ میلیارد ریال اعتبار با پیشرفت فیزیکی ۸۵ درصد در زمینی به مساحت ۵۰ هزار متر مربع در حالت ساخت است.

رئیس هئیت شرکت زنجیره زردانه فدک گچساران گفت: با بهره برداری کامل از این واحدها تولیدی بیش از ۸۰۰ نفر به اشتغال مشغول خواهند شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha