۲۹ خرداد ۱۴۰۳، ۱۶:۲۶
کد خبرنگار: 971
کد خبر: 85512930
T T
۱۰ نفر

برچسب‌ها

دستور دادستان برای برخورد با عوامل مقصر در حادثه ریزش معدن شازند

تهران - ایرنا - دادستان کل کشور به دادستان استان مرکزی دستور داد تا نسبت به شناسایی و برخورد قاطعانه با عوامل مقصر در حادثه ریزش معدن شازند اقدام کند.

به گزارش ایرنا از دادستانی کل کشور، به دنبال حادثه ریزش معدن شازند اراک که منجر به فوت و مفقودی چهارتن از معدن‌کاران شد، حجت الاسلام والمسلمین محمد موحدی آزاد در پیامی به دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان مرکزی، دستور بررسی و رسیدگی هرچه سریعتر این حادثه و ابعاد آن را صادر کرد.

وی ضمن عرض تسلیت به خانواده‌های متوفیان، عنوان کرد: باید وضعیت حادثه‌دیدگان، بازرسی و نظارت‌های انجام گرفته قبل از حادثه، ترک فعل‌ها، مجوز چگونگی برداشت از معدن و مواردی از این قبیل با جزییات کامل برای مشخص شدن علت حادثه، مورد بررسی قرار گیرد.

موحدی با اشاره به تشکیل پرونده برای حادثه ریزش معدن شازند، افزود: پس از بررسی‌های کامل، با فرد یا افراد خاطی و مقصر در این حادثه در هر سطحی، قاطعانه و با جدیّت برخورد خواهد شد.

معدن شماره پنج شازند ساعت ۱۰ صبح روز یکشنبه - ۲۷ خردادماه جاری - دچار ریزش سنگین شد که چهار نفر زیر آوار ماندند و تاکنون جسد ۲ نفر از آنها پیدا شد و هنوز تلاش برای پیدا کردن ۲ مفقودی دیگر ادامه دارد اما به دلیل ریزش مجدد معدن از جبهه شرقی آن، مقرر شده کار جست و جو بعد از ایمن سازی منطقه ادامه یابد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha