۲۹ خرداد ۱۴۰۳، ۱۲:۳۲
کد خبرنگار: 3131
کد خبر: 85512560
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

استقبال ورزش دوستان بجنوردی از قهرمانان توانیاب کشور

بجنورد- ایرنا- ورزشکاران توانیاب خراسان شمالی که سه نشان رنگارنگ در رقابت های کشوری کسب کرده بودند، امروز (سه شنبه) در بدو ورود به زادگاهشان مورد استقبال پرشور و گرم اهالی بجنورد قرار گرفتند.

به گزارش ایرنا، در این مراسم استقبال که با همکاری اداره کل ورزش و جوانان و هیات ورزشی جانبازان و توان یابان خراسان شمالی برگزار شد، مدیرکل ورزش و جوانان استان و شماری از هواداران حضور داشتند.

استقبال کنندگان با تشویق های خود قدردان زحمات این ورزشکاران توانیاب شدند و این ورزشکاران نیز با چهره ای گشاده و خندان به احساسات برپاکنندگان مراسم پاسخ گفتند و تقدیر کردند.

همچنین مردم خراسان شمالی در ورودی شهر با نصب بنر، کسب قهرمانی و نایب قهرمانی این استان پهلوان خیز را در رقابت های کشوری تبریک گفتند.

استقبال ورزش دوستان بجنوردی از قهرمانان توانیاب کشور

کسب سه نشان طلا و نقره

ورزشکاران خراسان شمالی ۲۴ خردادماه در سی و هشتمین دور رقابت‌های قهرمانی دو و میدانی جانبازان و توان یابان کشور، موفق به کسب یک نشان طلا و ۲ نشان نقره به میزبانی تهران شدند.

در این دوره از رقابت ها، فرشید رئوفی در رشته پرتاب دیسک به نشان قهرمانی، هانیه صداقت در کلاس ۳۶ دوی ۱۰۰ متر و فاطمه حسن زاده در کلاس ۳۸ به نشان نایب قهرمانی رسیدند.

۵۰۰ ورزشکار جانباز و معلول در خراسان شمالی بیمه شده و به صورت سازمان‌یافته زیرنظر هیات ورزشی جانبازان و توان یابان فعالیت دارند.

۲۷ هزار ورزشکار بیمه شده در خراسان شمالی وجود دارد که از این تعداد پنج هزار و ۷۳۴ نفر خانم و مابقی آقا هستند.

استان یک میلیون نفری خراسان شمالی دارای ۵۰ هیات ورزشی است و ۲۲۲ فضای ورزشی برای ورزشکاران در این استان شمال شرق کشور وجود دارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha