دستگیری باند پنج نفره سارقان منزل و کشف اموال مسروقه در بندرلنگه

بندرعباس - ایرنا - فرمانده انتظامی بندرلنگه از شناسایی و دستگیری باند پنج نفره سارقان سابقه‌دار منزل و کشف اموال مسروقه در این شهرستان خبر داد.

به گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی پلیس هرمزگان، سرهنگ محمدامین نوروزی روز سه‌شنبه در تشریح این خبر افزود: درپی مراجعه و اعلام شکایت یکی از شهروندان به کلانتری ۱۲ شهرستان بندرلنگه مبنی‌ بر سرقت طلاجات و وجه نقد از منزل وی و متواری شدن سارق یا سارقان، پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستورکار قرار گرفت.

وی بیان کرد: ماموران با همکاری پلیس آگاهی بندرلنگه با تشکیل تیمب به محل وقوع سرقت اعزام شدند که در بررسی های انجام گرفته مشخص شد سارقان از طریق دیوار وارد حیاط منزل شده و با تخریب قفل ورودی در منزل اقدام به سرقت طلاجات و مقداری ارز خارجی به ارزش تقریبی ۶۰ میلیارد ریال کرده و متواری شده اند.

این مسئول انتظامی اظهار کرد: با اقدامات فنی و اطلاعاتی و گشت زنی های پنهان و آشکار و بهره گیری از شیوه های پلیسی تعداد پنج سارق حرفه ای مورد شناسایی قرار گرفتند که با شناسایی مخفیگاه اعضا این باند در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه متهمان در مخفیگاهشان دستگیر شدند.

وی خاطر نشان کرد: متهمان دستگیر شده در بازجویی های فنی، به سرقت منازل و فروش اموال سرقتب به یک مالخر اعتراف کردند که در بازرسی از مخفیگاه آنان اموال مسروقه کشف شد و متهمان با تشکیل پرونده به دستگاه قضایی معرفی شدند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha