۲۹ خرداد ۱۴۰۳، ۱۰:۴۷
کد خبرنگار: 1278
کد خبر: 85512342
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

خیرین زنجانی ۵۰۴ قربانی به نیازمندان اهدا کردند

۲۹ خرداد ۱۴۰۳، ۱۰:۴۷
کد خبر: 85512342
خیرین زنجانی ۵۰۴ قربانی به نیازمندان اهدا کردند

زنجان - ایرنا - مدیرکل کمیته امداد استان زنجان گفت: خیرین زنجانی در قالب یک پویش خیرانه ۵۰۴ راس قربانی را به نیازمندان استان اهدا کردند.

روح اله صالحی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با قدردانی از مشارکت مردم نوعدوست و خداجوی استان زنجان در طرح های مشارکتی این نهاد، افزود: امسال نیز همزمان با عید قربان، پویش نذر قربانی با هدف جمع‌آوری نذورات مردمی و توزیع آن بین مددجویان تحت حمایت و اقشار نیازمند در سطح استان اجرایی شد.

وی با اشاره به اهدای ۵۰۴ راس قربانی از طرف خیرین در قالب پویش نذر قربانی امسال، اضافه کرد: این تعداد قربانی شامل ۴۸۶ گوسفند و ۱۸ گاو بود.

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان اظهار داشت: همچنین میزان گوشت اهدایی در این طرح سه هزار و ۱۸۸ کیلوگرم در قالب گوشت قرمز و سفید بود.

صالحی تصریح کرد: نذورات خیران نیک‌اندیش بین مددجویان تحت حمایت با اولویت فرزندان ایتام، بیماران صعب‌العلاج، سالمندان و زنان سرپرست خانوار توزیع شد.

وی با بیان اینکه در حال حاضر بیش از ۴۸ هزار مددجو تحت حمایت این نهاد هستند، اضافه کرد: خوشبختانه خیرین زنجانی همراهی خوبی با این نهاد در حل مشکلات نیازمندان دارند و امیدواریم شاهد تداوم این اقدام خیرخواهانه باشیم.

مددجویان تحت حمایت کمیته امداد جمعیتی نزدیک به ۵۰ هزار نفر است که از این تعداد ۱۸ هزار و ۸۴۹ نفر سالمند و ۱۵ هزار و ۵۷۸ خانوار معادل ۵۶ درصد ساکن روستاها هستند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha